Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 29.02.2020 SAAT 17:00:52
Advert
 

Pamukkale Turizm seferlere ara verecek

Pamukkale Turizm’den yapılan açıklamada İzmit-İstanbul ve İzmit-Ankara seferlerine 11 Şubat’tan itibaren bir süre ara verileceği belirtildi.
Pamukkale Turizm seferlere ara verecek
rek

Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “İlk seferlerimize başladığımız 15 Aralık 2017 tarihinden itibaren çok kısa sürede büyük ilgi ve teveccüh ile karşılandığımız İzmit’te, 100 bine yakın karşılıklı sefer gerçekleştirdik. 
Bu seferlerde ülkemizin 1 milyon 100 bin güzel insanını misafir ederek ‘Keyifli Yolculuklar’da buluşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşadık.13 ay gibi bir sürede Körfez’i ulaşımda ‘Süper Lig’e taşıdık.
Her koşulda kalite ve standartlarımızdan asla ödün vermedik. Yaşadığımız olumsuzlukları hiçbir zaman yolcularımıza ve personelimize hissettirmemek için tüm imkânlarımızı sonuna kadar seferber ettik.
İzmitlilerin değişim isteğine uyarak 15 Aralık 2017 tarihinde koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, kaliteyi ve güvenliği opsiyon olarak değil standart olarak sunmak üzere başladığımız seferlerimizden İzmit–İstanbul (Esenler), İzmit–İstanbul (Harem) ve İzmit–Ankara seferlerimize kısa bir süreliğine ara vermek zorunda olduğumuzu üzülerek paylaşıyoruz. 
İçinde bulunduğumuz dönemde hukuki süreçler devam ederken, almak zorunda kaldığımız bu karar sebebiyle son derece üzgünüz. Körfez halkı başta olmak üzere; bizleri destekleyen, sevgi ve güven ile tercih eden tüm yolcularımızla ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.
En kısa sürede yeniden keyifli yolculuklarda buluşmak üzere...” 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.2465 TL 6.2216 TL
Euro
EURO
6.8819 TL 6.8544 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA