Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 22.08.2019 SAAT 06:19:40
Advert
Advert
 

Ergüney’e Doğan ziyareti

Kocaeli Sağlık İl Müdürü Dr. Şenol Ergüney’i makamında ziyaret eden Doğan, “Belediye başkanlığımız döneminde özellikle sağlık ocaklarımızın, aile hekimlerimizin çalışma koşulları, hastanelerimizin ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda belediye olarak her zaman sağlık müdürlüğümüzün yanında olduk” dedi
Ergüney’e Doğan ziyareti

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Kocaeli Sağlık İl Müdürü Dr. Şenol Ergüney’i makamında ziyaret etti. 31 Mart’ta İzmit Belediye Başkanlığı görevi sona erecek olan Doğan’ın Sağlık İl Müdürü’ne yaptığı ziyarette AK Parti İzmit İlçe Başkan Yardımcısı Abdullah Saburlu yer aldı. Ziyaret için Başkan Doğan’a teşekkür eden Sağlık İl Müdürü Ergüney, “Nevzat beyle birçok projede beraber çalıştık. Kendisi milletvekiliyken ben de başhekimlik görevindeydim. Nevzat Başkanımız birçok sağlık yatırımına önayak oldu. İlimize 50-60 tane sağlık ocağının, 8-10 tane devlet hastanesinin kazandırılmasında büyük emekleri var. Sağlık camiası olarak kendisine teşekkürü bir borç biliyoruz.  

 

 

İŞBİRLİĞİ İÇERİSİNDE OLDUK


Bir kardeş, ağabey, meslektaş olarak kendisini çok seviyor ve takdir ediyoruz. Bundan sonra da kendisine daha güzel görevler verileceğine inancımız sonsuz. Kendisinin tecrübe ve deneyimlerinden başta sağlık alanında olmak üzere, birçok alanda bize rehberlik yapmasını temenni ediyorum” dedi. Meslektaşına yaptığı ziyaretin kendisi için de büyük anlam taşıdığını belirten İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan da, “Belediye Başkanlığımız süresince halkımıza daha iyi hizmet edebilmek için kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde olduk. Bu konuda en yakın çalıştığımız kuruluşlarımızdan biri de sağlık müdürlüğüdür.  Sağlık Müdürümüz ile milletvekilliğim dönemimde başlayan çalışmalarımız, belediye başkanlığı süresince de devam etti. 


SAĞLIKTA ÇAĞ ATLADIK


Ülkemizdeki sağlık sektörünün 16-17 yıl öncesiyle kıyaslandığında adeta çağ atladığını görmemek mümkün değil. Hekimlik yaptığım dönemlerdeki hastane koşullarıyla şimdiki koşulları kıyas dahi edemeyiz. AK Parti iktidarımızın, sağlık bakanlarımızın önemli desteklerinin yanı sıra sağlık müdürlüğümüzün de önemli çalışmaları oldu. Belediye başkanlığımız döneminde özellikle sağlık ocaklarımızın, aile hekimlerimizin çalışma koşulları, hastanelerimizin ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda belediye olarak her zaman sağlık müdürlüğümüzün yanında olduk. Vatandaşlarımızın sağlık imkânlarından daha güzel şekilde yararlanmalarında büyük emekleri olan Sağlık Müdürümüze ve ekibine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7285 TL 5.7056 TL
Euro
EURO
6.3568 TL 6.3314 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA