Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 24.07.2019 SAAT 06:10:13
Advert
 
Advert

Kuaförler çok tepkili

Kocaeli Kuaförlerler Odası Başkanı Yavuz Doğar, kampanya adı altında gelin saçı yapan gelinlikçilere ve organizasyon şirketlerine tepki gösterdi
Kuaförler çok tepkili

Arif BULUT 

SON yıllarda birçok mesleğin, başka mesleklerin iş alanına girmesi esnaflar arasında büyük problemlere neden oluyor.  Son olarak Kocaeli Kuaförler Güzellik Salonları İşletmecileri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yavuz Doğar, kampanya adı altında gelin saçı yapan, gelinlikçilere ve organizasyon şirketlerine tepki göstererek, oda binasında üyelerin katılımıyla basın açıklaması gerçekleştirdi. İşlerinin yüzde 70 oranında düştüğünü ifade eden Doğar “Biz Kocaeli kuaförleri olarak bu tür kampanyalarının bir an önce bitirilmesi müşterilerin kendi tercih ettiği, kimsenin dayatması ile değil memnun kaldığı kuaför salonuna gitmelerini istiyoruz. Kimse kimsenin rızkını yemesin, kul hakkına girmesin” dedi. 
GELİNLİK SATSINLAR
Yaşanan sorunun haksız rekabete yol açtığının altını çizen Kocaeli Kuaförler Güzellik Salonları İşletmecileri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yavuz Doğar, “Kampanya adı altında paket programı gelinlikçilerin gelinliği bizden alırsanız gelin saçı bedava veya şu kuaföre gidin diyor.  Bizlere gelecek müşterileri mecbur etmesi bazı gelinlikçilerin türban tasarım, gelin saçı, gelin makyajı yapması bizleri son derece rahatsız etmekte. Lütfen gelinlikçiler işlerini yapsınlar sadece gelinlik satsınlar müşterileri hiçbir kuaföre yönlendirme yapmasınlar, kendi salonlarında gelin saçı taramasınlar veya bir kuaföre rica edip taramasını, makyajını yaptırmasınlar” dedi. 
BİZİ ENGELLİYORLAR 
Sözlerini sürdüren Doğar, “Bizi tercih edecek müşterilerimizi bu tür kampanyalarla kandırmasınlar. Son zamanlarda bu tarz kampanyalardan dolayı  maalesef  birçok kuaför salonlarında gelin saçı taranamadı. Bu tür kampanyaları düğün salonları bir fiyat veriyor kuaför bedava kampanya yapıp bizlere gelecek müşterilerimizi engellemektedirler. Organizasyon de şirketleri aynı kampanyayı yapıyor. Biz Kocaeli kuaförleri olarak bu tür kampanyalarının bir an önce bitirilmesi müşterilerin kendi tercih ettiği, kimsenin dayatması ile değil memnun kaldığı kuaför salonuna gitmelerini istiyoruz. Kimse kimsenin rızkını yemesin, kul hakkına girmesin” ifadelerini kullandı.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.6971 TL 5.6744 TL
Euro
EURO
6.3709 TL 6.3455 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA