Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
TARİH 18.02.2019 SAAT 02:15:57
Advert
 
Advert Advert

Kuaförler çok tepkili

Kocaeli Kuaförlerler Odası Başkanı Yavuz Doğar, kampanya adı altında gelin saçı yapan gelinlikçilere ve organizasyon şirketlerine tepki gösterdi
Kuaförler çok tepkili

Arif BULUT 

SON yıllarda birçok mesleğin, başka mesleklerin iş alanına girmesi esnaflar arasında büyük problemlere neden oluyor.  Son olarak Kocaeli Kuaförler Güzellik Salonları İşletmecileri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yavuz Doğar, kampanya adı altında gelin saçı yapan, gelinlikçilere ve organizasyon şirketlerine tepki göstererek, oda binasında üyelerin katılımıyla basın açıklaması gerçekleştirdi. İşlerinin yüzde 70 oranında düştüğünü ifade eden Doğar “Biz Kocaeli kuaförleri olarak bu tür kampanyalarının bir an önce bitirilmesi müşterilerin kendi tercih ettiği, kimsenin dayatması ile değil memnun kaldığı kuaför salonuna gitmelerini istiyoruz. Kimse kimsenin rızkını yemesin, kul hakkına girmesin” dedi. 
GELİNLİK SATSINLAR
Yaşanan sorunun haksız rekabete yol açtığının altını çizen Kocaeli Kuaförler Güzellik Salonları İşletmecileri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yavuz Doğar, “Kampanya adı altında paket programı gelinlikçilerin gelinliği bizden alırsanız gelin saçı bedava veya şu kuaföre gidin diyor.  Bizlere gelecek müşterileri mecbur etmesi bazı gelinlikçilerin türban tasarım, gelin saçı, gelin makyajı yapması bizleri son derece rahatsız etmekte. Lütfen gelinlikçiler işlerini yapsınlar sadece gelinlik satsınlar müşterileri hiçbir kuaföre yönlendirme yapmasınlar, kendi salonlarında gelin saçı taramasınlar veya bir kuaföre rica edip taramasını, makyajını yaptırmasınlar” dedi. 
BİZİ ENGELLİYORLAR 
Sözlerini sürdüren Doğar, “Bizi tercih edecek müşterilerimizi bu tür kampanyalarla kandırmasınlar. Son zamanlarda bu tarz kampanyalardan dolayı  maalesef  birçok kuaför salonlarında gelin saçı taranamadı. Bu tür kampanyaları düğün salonları bir fiyat veriyor kuaför bedava kampanya yapıp bizlere gelecek müşterilerimizi engellemektedirler. Organizasyon de şirketleri aynı kampanyayı yapıyor. Biz Kocaeli kuaförleri olarak bu tür kampanyalarının bir an önce bitirilmesi müşterilerin kendi tercih ettiği, kimsenin dayatması ile değil memnun kaldığı kuaför salonuna gitmelerini istiyoruz. Kimse kimsenin rızkını yemesin, kul hakkına girmesin” ifadelerini kullandı.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.2775 TL 5.2564 TL
Euro
EURO
5.9531 TL 5.9293 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA