Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 22.08.2019 SAAT 06:19:25
Advert
Advert
 

Bahçecik toplantısında önemli mesaj

Bahçecik Kültür ve Dayanışma Derneği Danışma Kurulu toplantısından birlik ve beraberlik mesajı çıktı. Başkan Hüseyin Bayram, "Artık kavga dönemi bitmiştir" dedi
Bahçecik toplantısında önemli mesaj

Bahçecik Kültür ve Dayanışma Derneği yöneticileri ve kadın kolları, derneğin 22. yılında yaptığı faaliyetler ve hedefleri doğrultusunda bilgilendirme yapmak adına danışma kurulunu bir araya getirdi. Toplantıya Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Doğan Erol, Türkiye Judo Federasyonu Denetim Kurulu Üyesi Kemal Demir, Başiskele Belediye Meclis Üyesi Recep Uzunoğlu, Türkiye İstatistik Kurumu Kocaeli Bölge Müdürü Zeki Bostancı, Kadem Duran, eski başkan ve yöneticilerden Fahrettin Sarı, Yılmaz Bayhan, Aytekin Sarı, Atilla Kaba, Mehmet Yılmaz, İsmet Bayram, Hasan Bayram, Enver Bayram, Emin Erol, Orhan Coşkuner ve Cem Tekin katıldı.

 

TEŞEKKÜR ETTİ


Derneğin bugünlere gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür eden Başkan Hüseyin Bayram, Bahçeciklilerin birlik ve beraberlik içerisinde birbirine sımsıkı sarılarak aidiyet duygusunun güçlendirerek devam edeceğine inandığını belirtti. Bayram, "Siyasi ve etnik ayrışmanın ortadan kalıdırılarak tam bir birlik ve beraberliğin Bahçecik içinde sağlanması; Gençlerin madde bağımlılığının önlenmesi; Kadınların bölgemizde yaşadıkları sıkıntıları ve bu sorunların ivedikle çözüme ulaştırılması noktasında çalışmalar yapacağız.

 


İSTEKLERİ ANLATTI


Bahçecik'te Kültür ve Sanat etkinlikleri yapılması eğitimli, özgüvenli tam donanımlı bir gençlik yetiştirmek; Tarihi yerlerimize sahip çıkarak Bahçecik'e değer kazandıracak adımlar atmak; İznik yolunun açılması için gerekli adımların atılmasını; Düzlük Şelalesi'nin halkın rahatça giderek ziyaret edebileceği bir hale getirebilmek için gerekli adımları atmak; Yeşil Bahçecik projesi kapsamında fidan dikmek; Spor dalları açabilmek adına Bahçecikspor'u yeniden eski günlerine getirmek adına yeni bir yapı oluşturmak istiyoruz" dedi.


ESKİDE KALMAYALIM


Hüseyin Bayram konuşmasını şöyle tamamladı: "Bizler Bahçecik'te geçmişte yapılmış olan hataları, kırgınlıkları, küskünlükleri, geçmişe dair eleştirdiğimiz bütün konuları bir tarafa bıraktık. Fakat geçmişi unutmadık, geçmişe de saplantılı kalmadık. Aynı hatalara düşmemek adına her zaman aklımızın bir köşesinde bulunduruyoruz. Bütün Bahçecikliler şunu bilsin ki, sen-ben devri, A partili B partili dönemi bizim nezdimizde noktalanmıştır. Kişisel menfaatlerin, siyasetin, ayrışmanın, küskünlüklerin, aynı sokakta koştuğumuz, aynı havayı tenefüs ettiğimiz, aynı sudan içip aynı camide namaz kıldığımız, ekmeğimizi bölüşerek büyüdüğümüz, birlikte kavga edip dayak atıp dayak yediğimiz, güldüğümüz, ağladığımız dostlarla yaşadıklarımızın Bahçecik'e ne kadar zarar verdiğini hep birlikte gördük. Bu akşam ki toplantımız ile birlikte Bahçecikliler için aydınlık, güzel bir günlere doğru ilerleyişimizin fitilini ateşlemiş olduk. Güzel günler bizleri bekliyor."

 

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7285 TL 5.7056 TL
Euro
EURO
6.3568 TL 6.3314 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA