Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 29.02.2020 SAAT 15:04:01
Advert
 

KTO ile TEB işbirliği yaptı

KTO ile TEB Körfez Şubesi işbirliği protokolü imzaladı. Buna göre oda üyeleri, bankacılık hizmetlerinin yanı sıra birçok önemli fırsattan da yararlanabilecek
KTO ile TEB işbirliği yaptı
rek

Körfez Ticaret Odası üyelerine yönelik olarak farklı alanlarda protokoller imzlamaya devam ediyor. Bu kapsamda Türkiye Ekonomi Bankası Körfez Şubesi ile işbirliği protokolü imzalandı. Yapılan anlaşma ile Körfez Ticaret Odası Türkiye Ekonomi Bankası’nın oda üyelerine sunduğu bankacılık hizmetlerinin yanı sıra birçok önemli fırsattan da yararlanabilecek. İmza törenine KTO Başkanı Recep Öztürk, 4. Komite Başkanı Halil Küçük, Türkiye Ekonomi Bankası Körfez Şube Müdüresi Filiz Temir ve işletme bankacılığı portföy yöneticisi Simge Pekmertol  katılım sağladı.

 

AVANTAJLI PAKET


İmza töreninde konuşan Türkiye Ekonomi Bankası Körfez Şube Müdiresi Filiz Temir, "İmzalanan protokol ile Körfez Ticaret Odası üyeleri yüzde 1.85 faiz ve 3 ay ertelemeli kredi, ücretsiz EFT/havale, indirimli çek karnesi ve patron kart avantajlarından yararlanabilecek" bilgilerini verdi. Filiz Temir protokolün hayırlı olmasını temenni etti.


DEVAMI GELECEK


Protokol ile ilgili konuşan Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk de, "Yaptığımız protokolle oda üyelerimiz Türkiye Ekonomi Bankası avantajları ile tanıştırılarak bu avantajlardan yararlanmalarını sağlayacağız. Amacımız oda üyelerimizin ticaretini geliştirerek her türlü kolaylığı sağlamaktır.  Bu yöndeki çalışmalarımız önümüzdeki dönemde de artarak devam edecektir’’ dedi.

 

 

 

Bu haber eklendi
KTOTEB
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.2465 TL 6.2216 TL
Euro
EURO
6.8819 TL 6.8544 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA