Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
TARİH 18.02.2019 SAAT 02:12:05
Advert
 
Advert Advert

Türkiye'ye örnek çalışmalar yaptık

Veda turuna İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmenşen ile devam eden Nevzat Doğan, 10 yılda Türkiye'ye model olabilecek çalışmalar yaptıklarını vurguladı
Türkiye'ye örnek çalışmalar yaptık

31 Mart’ta İzmit Belediye Başkanlığı görevi sona erecek olan Nevzat Doğan, veda ziyaretine İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmenşen ile devam etti. Oldukça sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Doğan, “10 yıllık görev süremiz boyunca asli görev alanımız olmamasına rağmen eğitim öğretim alanlarını kendi görev alanlarımız gibi gördük. İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Türkiye’ye model olabilecek çalışmalar yaptık. Bir kurum dayanışmasının nasıl olması gerektiğinin en güzel örneğini verdik. 

 

HALKIMIZ KAZANDI


Okullarımıza güzel hizmetlerimiz oldu. Bahçe düzenlemeleri, çok amaçlı salonlar, öğretmenler odası, Atatürk büstü, veli bekleme odaları, basket topu, bisiklet dağıtımları, bilgisayar sınıfları, geri dönüşüm projeler, satranç okulları gibi güzel hizmetleri yaptık. Halk Eğitim Merkezimiz ile yaptığımız projelerimiz de Türkiye’ye modeldir. İlçe milli eğitim müdürümüze çok teşekkür ediyorum. Tüm görevlilerimize teşekkür ediyoruz. Geride dolu dolu, eğitime hız ve kalite katacak işleri birlikte yaptık. Kazanan halkımız, şehrimiz, ülkemiz olsun istedik. Görevimizden sonra da şehrimizin her zaman yanındayız” diye konuştu. 


EĞİTİM SEVDALISI


İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen ise, "Başkanımız ve İzmit Belediyesi ile yıllardır güzel çalışmalar yaptık. Belediye Başkanımız, biz eğitim camiası için büyük bir avantajdı. Kendisi tam bir eğitim gönüllüsüydü ve eğitim kurumlarımızın gelişip modernleşmesi için çok güzel çalışmalar yaptı. Eğitim camiasının her alanında hizmetleri olan başkanımıza teşekkür ediyorum. Burada kazanan İzmit ve İzmit’in çocuklarıdır. Diğer ilçelerle mukayese ettiğimizde kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Başkanımıza bundan sonra da ülkemize ve milletimize hizmet etmeye devam edecektir” dedi.

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.2775 TL 5.2564 TL
Euro
EURO
5.9531 TL 5.9293 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA