Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 26.09.2020 SAAT 17:24:04
Advert
 

Gençlerin Erdoğan’a sürprizleri var

Gençlerin Erdoğan’a sürprizleri var
Advert

 AK Parti’nin ilk büyükşehir gençlik kolları özelliği taşıyan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleştirilecek olan İl Gençlik Kolları kongresi için hazırlıklar sürüyor. Gençler kongrenin yapılacağı Recep Topaloğlu Spor Salonunda Erdoğan için hazırladıkları sürprizlerin provasını yaptı

Süriye ÇATAK TEK -  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile 27 Ocak’ta gerçekleştirilecek olan AK Parti İl Gençlik Kolları Kongresi için gençlik ilk provasını yaptı. Şehit Recep Topaloğlu Spor salonunda yapılacak kongre öncesi salonda 250 genç ile yapılan provada atılacak sloganlar, yapılacak tezahüratlar tek tek prova edildi. Gençlerin provasına İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, İl Başkan Yardımcıları, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ve 12 ilçenin gençlik kolları başkanları katıldı.

12 BİN 500 GENÇ KATILACAK

30 bin kişinin katılması planlanan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı ilk gençlik kolları kongresi olması nedeniyle AK Parti Kocaeli teşkilatları kongreye büyük önem veriyor. Spor salonun önünde miting yapacak olan AK Parti’li gençler gelecek 30 bin kişinin sadece 12 bin 500’ünün genç olmasını sağlayacak. Salona 3 bin kişilik koreografi hazırlanacak. Gençler hep bir ağızdan yeni besteledikleri şarkıları söyleyecek. İlk kez Kudüs şarkısı burada seslendirilecek.

KOMİSYON HAZIR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile yapılacak olan kongreni komisyonu da belli oldu Ana Kademe Teşkilatının Kongre Komisyon Başkanı Mehmet Uzunoğlu, Kadın Kolları’nın Komison Başkanı Elif Baştürk, Gençlik Kollarının Kongre komisyon Başkanı ise Baki Özdemir. Kongre komisyonunda Orhan Barış, Abdullah Eryarsoy, Ahmet Berberoğlu, Adnan Turan, İshak Yıldırım, Yusuf Akın, Emel Ceylan Balcıoğlu, Gülcan Kocabıyık, Arif Aközüm, Ahmet Türker, Veli Haldız, Serdar Bayram, Bora Akyol ve Recep Demir yer alıyor.

ÖRNEK KONGRE OLACAK

Gençlerin kongre öncesi provalarına katılan İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, kongre hazırlıkları ile ilgili bilgi verdi. Kongrenin saatini de ilk kez açıklayan Ceyhan, “Dünya Lideri Cumhurbaşkanımız 27 Ocak cumartesi günü saat 14.00’te Kocaeli’de olacak. Türkiye’nin en önemli gençlik kolları kongresini bu akşam burada provasını yapacağız. Türkiye örnek bir genlik kolları kongresi yapacağız. Kadın kollarımızın kongresini 4 bin kişinin katılımı ile yaptık. Türkiye’de ilk gençlik kolları kongresini gerçekleştireceğiz. Cumhurbaşkanımızın katılım yapılacak olan kongremize tüm halkımızı ve teşkilat üyelerimizi davet ediyorum.

DIŞARDA HALKA SESLENECEK

Cumhurbaşkanımız ile Kocaelileri bir araya getireceğimiz bir kongre yapmak istiyoruz. Organizasyonu titizlikle planlıyoruz. Tüm Kocaeli halkımızı davet ediyoruz. 30 bin kişiyi getirmeyi planlıyoruz. 10 bin arkadaşımızı içerde 20 bin arkadaşımızı ise dışarıda olacak şekilde liderimizi karşılamayı planlıyoruz. Mesele sayı değil. Cumhurbaşkanımız dışarıda otobüste halka hitap edecek. Alarm durumdayız, tatlı bir heyecan yaşıyoruz. İl gençlik kollarımız bu kongreden başarıyla çıkacaktır” dedi. İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ise liderlerini karşımanın provasını yaptıklarını ve liderleri için sürprizler hazırladıklarını söyledi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Genel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA