Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
TARİH 20.02.2019 SAAT 03:04:01
Advert
 
Advert Advert

Yaşam için umut oluyorlar

İzmit Seka Devlet Hastanesi organ bekleyen hastalar için önemli başarıya imza attı. 2019 yılı ocak ayı içerisinde yapılan 2 ayrı beyin ölümü bildirimi çalışması ve kadavra donörden nakil işlemi gerçekleştirilen İzmit Seka Devlet Hastanesi ekibine teşekkür edildi
Yaşam için umut oluyorlar

Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney, binlerce hastanın umutla beklediği organ bağışı ve nakli konusunda üstün çalışması bulunan organ nakli ekibi çalışanlarını makamında ağırlayarak teşekkür belgesi takdim etti. Organ bağışı konusundaki başarının ekip çalışması olduğunu belirten İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney, “Bu sadece bir kişinin değil, tüm ekibin başarısıdır. Tüm çalışanların bu işi kendine görev addetmesi gerekiyor. Aslında bu bir insanlık görevi. Sadece bir insana değil 5-6 organla birçok kişiye umut oluyoruz. Bu açıdan bu konuyu önemsiyoruz. Sembolik de olsa bir araya gelerek teşekkür etmek istedik. İnşallah bu sene içinde daha iyi sonuçlar beliyoruz” diyerek teşekkür belgelerini takdim etti.


TEŞEKKÜR EDİLDİ
Teşekkür programına Başkanlar Uz. Dr. Mürsel Durmaz, Op. Dr. Onursal Varlıklı, İzmit Seka Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Sadullah Kıvanç Tunç, Organ Nakil Koordinatörü Op. Dr. Fatih Güneş, Koordinatör Yardımcısı Belma Yiğit, Yoğun Bakım Sorumlu Hekimi Uz. Dr. Candan Duman, Anestezi Uzmanları Uz. Dr. Abdulkadir Oruç, Uz. Dr. Ceren Akdemir, Anestezi Teknisyeni Mehtap Yılmaz, Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi Bekir Kütükçü, Yoğun Bakım Hemşireleri Funda Yıldız ve Rabia Gündüz katılım sağladı.

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3227 TL 5.3015 TL
Euro
EURO
6.0156 TL 5.9916 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA