Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 05.07.2020 SAAT 20:39:27
Advert
Advert Advert
 

Genç İzmitliler kitap bağışladı

İlimizin en aktif sivil toplum kuruluşu olan Genç İzmitliler Platformu, Yahya Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin başlattığı kütüphane kampanyasına 250 kitap ile destek verdi.
Genç İzmitliler kitap bağışladı
Advert

Yahya Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin 28 Temmuz 2015 yılında Hakkari/Şemdinli’de şehit düşen Piyade Uzman Çavuş  Ziya Sarpkaya adına İzmit Kaymakamlığı oluruyla başlattığı ‘Şehit Kütüphanesi’ projesine Genç İzmitliler de destek oldu. Platform üyeleri kurdukları komisyonla 250 kitap toplayarak ‘Şehit Kütüphanesi’ne destek oldu.
Başkan Vekili Yasin Şengün, Başkan Yardımcısı Erhan Uyanık, Komisyon Üyeleri Bülent Şimşek, Burcu Açıkgöz ve Taliha Gümüş’den oluşan komisyon, topladıkları tam 250 adet kitabı okula hediye etti.
Genç İzmitliler Platformu Başkan Yardımcısı Yasin Şengün, “Eğitim bir milletin en hassas temelidir. Yahya Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin başlattığı bu kampanya özellikle ‘Şehit Kütüphanesi’ olması hasebiyle desteklerin en güzelini hak ediyordu. Bizler de elimizden geldiğince yardımda bulunduk. Amacımız hem katkı sağlamak hem de örnek olmaktır. Bu anlamlı projeler vicdanlarımızın hala diri olduğunun ispatıdır” dedi.
Yahya Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Vekili Selman Çoban da Genç İzmitliler Platformu’na projeye verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA