Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 18.08.2019 SAAT 12:39:38
Advert
Advert
 

Artık canımızdan bezdik!

Yahya Kaptan’da bulunan Türk Telekom binasının karşısında bulunan C33 ve C35 blokların arasındaki arazide yaşayan köpekler bölge halkının korkulu rüyası oldu.
Artık canımızdan bezdik!

Bölgede yaşayan vatandaşlar artık canımızdan bezdik diye isyan ediyor 
Yahya Kaptan’da bulunan Telekom binasının karşısında bulunan ve C33 ile C35 blokların arasındaki arazide yaşayan köpekler bölge sakinlerini artık canından bezdirdi. Her geçen gün sayıları artan köpeklerle ilgili bölgede yaşayan vatandaşlar tedirgin. Onlarca köpeğin arazide yaşadığını söyleyen vatandaşlar, Büyükşehir ve İzmit Belediyesi’ne defalarca şikayet etmelerine rağmen bir önlem alınmadığını belirtti. 
Köpeklerin çoğunda küpe olmadığını söyleyen belirten vatandaşlar Büyükşehir ve İzmit Belediyesine yaptıkları şikayetlere rağmen hiçbir önlem alınmadığını kaydetti. Köpeklerin kısırlaştırılmadığı için sürekli çoğaldığını da belirten vatandaşlar, “Evimizden çıkıp araçlarımıza binerken dahi büyük korku yaşıyoruz. Artık bu alana bir önlem alınmasını istiyoruz. 
Biz hayvanların sokakta yaşamasına karşı değiliz ancak bu kadar güvensiz bir ortamda insanlara da zarar verebilecekleri göz önünde bulundurulmalı. Özellikle küpesiz köpeklerin çocuklarımıza saldırması halinde bunun hesabını kim verecek. Sürekli yavrulayan köpek saldırgan. Artık canımızdan bezdik. Bu konuda belediyelerin özerine düşen sorumluluğu yerine getirmesini bekliyoruz” diyerek sitem etti.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.5581 TL 5.5359 TL
Euro
EURO
6.1617 TL 6.1371 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA