Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 09.07.2020 SAAT 10:35:59
Advert
Advert Advert
 

Gelişim Akademisi yoğun ilgi görüyor

2018’in son aylarında faaliyetlerine başlayan Kartepe Belediyesi Gelişim Akademisi, Kartepelilerin büyük ilgisini görüyor. Gelişim Akademisi müzikten dramaya, robotik kodlamadan cam işleme sanatına kadar birçok farklı ve efektif branşı vatandaşlarla buluşturuyor
Gelişim Akademisi yoğun ilgi görüyor
Advert

Kartepe'nin bilim kültür ve sanat eğitim merkezi olan Kartepe Belediyesi Gelişim Akademisi müzikten dramaya, robotik kodlamadan cam işleme sanatına kadar birçok farklı ve efektif branşı vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. 7 den 70 e tüm vatandaşlara kapılarını açan akademiye Kartepeliler yoğun ilgi gösteriyor. Kartepe Belediyesi’nin çocuk, genç ve yetişkinlere yönelik hizmete açtığı Gelişim Akademisi, Uzunçiftlik Mahallesi eski kaymakamlık binasında çalışmalarını yürütüyor. 

 

 

KARTEPELİLER ÇOK MEMNUN
Kartepe Belediyesi ile Kartepe Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde bilim, kültür ve sanata yönelik eğitimlerin verildiği akademiden her yaştan vatandaş ücretsiz faydalanabiliyor. Akademide gitar (7 yaş üstü), keman (7 yaş üstü), tezhip (18 yaş üstü), minyatür (14 yaş üstü), resim (7 yaş üstü), dekoratif ahşap süsleme (14 yaş üstü), filografi (14 yaş üstü), drama (14 yaş üstü), kaligrafi (14 yaş üstü), ebru (14 yaş üstü), cam süs eşyası yapımı (14 yaş üstü) gibi kurslara kayıtlar alınmaya devam ediyor. Kaligrafi kursiyerlerinden Özlem Toksoy, “Kişisel gelişim kursları için şehir merkezine gitmek zorunda kalıyorduk. Her detayının incelikle düşünüldüğü Gelişim Akademisi’nin ilçemizde olması büyük şans. Bu hizmeti bizlere sunan Başta Kartepe Belediye Başkanımız Hüseyin Üzülmez olmak üzere ekibine çok teşekkür ediyoruz” dedi.


BAŞVURUDA BULUNABİLİRSİNİZ
Kartepe Belediyesi Gelişim Akademisi için kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlar, Uzunçiftlik mahallesi eski kaymakamlık binasında hizmet veren Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne başvurabilir veya belediyenin 0 262 353 38 69 numaralı telefonundan ayrıntılı bilgi alabilir.

 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8750 TL 6.8475 TL
Euro
EURO
7.7563 TL 7.7254 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA