Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 05.07.2020 SAAT 19:14:21
Advert
Advert Advert
 

İnanç, Körfezlilerle buluştu

Körfez Belediyesi ile TÜGVA tarafından düzenlenen “Enderun sohbetleri”nde Araştırmacı Yazar Hayati İnanç, Sultan Abdülhamit Han’ı kendine has üslubuyla Körfezlilere anlattı
İnanç, Körfezlilerle buluştu
Advert

SULTAN Abdülhamit Han’ın vefatının 101'inci sene-i devriyesinde Körfez Belediyesi, TÜGVA Vakfı Körfez şubesiyle birlikte ortak bir program düzenledi. Yoğun bir katılım olduğu programa Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Belediye Meclis Üyeleri, Kocaeli Erzurumlular Vakfı Başkanı Ahmet Önal ve yönetimi, Kocaeli Karslılar Dernek Başkanı Ali Can Kazgan, Körfez Muhtarlar Dernek Başkanı Yusuf Yanar, STK temsilcileri, Tügva Vakfı İl Başkanı Muhammet Hanifi Akbulut, Vakıf Körfez Şube Başkanı Muhammet Önal ve Körfezli vatandaşlar katıldı.
HER ŞEYİ ANLATTI
Daha sonra Araştırmacı Yazar Avukat Hayati İnanç Sultan Abdülhamit Han ile ilgili anılar, bilinen ve bilinmeyenleri anlatarak salonda yer alan konuklara bilgiler verdi. İnanç, divan edebiyatının güzelliğini katılımcılara aktarırken, kendi anılarını ve tecrübelerini de dinleyicilerle paylaştı. Programın sonunda Belediye Başkanı İsmail Baran, Hayati İnanç’a çiçek vererek teşekkür etti.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA