Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 04.08.2020 SAAT 23:39:24
Advert
Advert
 

TOSB'da anlamlı etkinlik

USTA fotoğraf sanatçısı Ersin Alok’un “Cumhuriyetimizin 2. Sanayi Devrimi Fotoğraf Sergisi” 18-20 Şubat tarihleri arasında TOSB Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde gerçekleşecek.
TOSB'da anlamlı etkinlik
Advert

TOSB Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Burhanoğlu’nun ev sahipliğinde Pazartesi günü saat 16.00’da başlayacak sergide 52 yıllık bir çabayla günümüze kadar ulaşan fotoğraflar, sanayideki gelişimin yanı sıra fotoğraf teknolojisindeki değişimle de dikkatleri üzerine çekecek.

Araştırmacı yazar, belgesel film yönetmeni, aktivist ve fotoğraf sanatçısı Ersin Alok Türk sanayinin teknolojiyle tanışmaya başladığı ilk yıllar olarak kabul edilen 1966 yılından günümüze kadar gelişen sanayi teknolojisini, TOSB Yönetim Merkezi Fuaye Alanı’nda gerçekleşecek bu sergi ile gözler önüne serecek.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA