Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 22.09.2020 SAAT 15:08:56
Advert
 

Bilgi Köprüsü’nde farklı bir program

İzmit Yenişehir Mahallesi Konak Sokak’ta bulunan Bilgi Köprüsü Kids Anaokulu’nda velilere yönelik kahvaltı programı düzenlendi
Bilgi Köprüsü’nde farklı bir program
Advert

BİLGİ Köprüsü Kids Anaokulu, veli-öğretmen-öğrenci kaynaşmasını amaçlayan son derece keyifli bir organizasyona imza attı. Bu anlamda ayrı ayrı 7 sınıfın velilerine yönelik hafta sonu kahvaltısı düzenledi. İzmit Yenişehir Mahallesi Konak Sokak’ta bulunan Bilgi Köprüsü Kids Anaokulu binasındaki program anne-babaları oldukça memnun etti.
HEPİMİZ ÇOCUK OLUYORUZ
Elif Muratoğlu eğitimindeki Sevgi Damlacıkları, Ceylan Kurtuluş eğitimindeki Uğur Böcekleri, Aysun İmre eğitimindeki Sevgi Tomurcukları, Betül Alakoca eğitimindeki Sevgi Kelebekleri, Nuran Uğur eğitimindeki Sevgi Melekleri, Seher Şenel eğitimindeki Sevgi Çiçekleri ve Bihter Şenel eğitimindeki Sevgi Çocukları Sınıflarının organizasyonu nezih, bir o kadar samimiydi. ‘Hepimiz Çocuk Oluyoruz’ adı altında program, kahvaltı sonrası çeşitli yarışmalarla, oyunlarla süslendi. Hem veliler, hem çocuklar neşeli bir zaman dilimi geçirirken kaliteli, güvenilir eğitimde önemli rol oynayan benzer organizasyonların tekrarlanacağı belirtildi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Eğitim haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5970 TL 7.5667 TL
Euro
EURO
8.9725 TL 8.9367 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA