Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 26.05.2019 SAAT 07:08:18
Advert
 
Advert

KOTO'da tanıtım var

Üye odaklı hizmetleri yerinde tanıtmak, oda-üye bağını güçlendirmek amacıyla düzenlenen KOTO Tanıtım Günleri yoğun ilgiyle başladı. İlk hafta 1 ve 2. meslek komiteleri ağırlandı
KOTO'da tanıtım var

KOCAELİ Ticaret Odası hizmetlerinin yerinde tanıtıldığı tanıtım günleri bu yıl da hız kesmeden devam ediyor. Tanıtım günleri kapsamında, oda üyeleri bağlı oldukları komite kapsamında hizmet binasında ağırlanarak, hizmetler hakkında kapsamlı bilgilendirme sunuluyor. Oda- Üye bağını kuvvetlendiren toplantılar, Bayındırlık ve Madencilik Grubu’nun yer aldığı 1. Meslek Komitesi ve Konut İnşaatı Grubu’nun yer aldığı 2. Meslek Komitesiyle başladı.

1. KOMİTEDE BAŞLADI
Oda üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği toplantının ilki 1. meslek komitesiyle gerçekleştirildi. KOTO hizmet binasında, 1. Meslek Komitesi’nden Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahman Çuhadar, Komite Başkanı Halil İbrahim Doğan, komite üyeleri Kerim Bayramoğlu, Veli Başkurt, Eyüp Gökmen Filinte ve Şerif Kızmaz tarafından ağırlanan üyelere, oda hakkında kapsamlı bilgiler sunuldu. 

 


KAYACI’DAN TEŞEKKÜR 
2. Meslek Komitesi’nin organizasyonuna ise KOTO Saymanı Mikail Kayacı, Komite Başkanı Halil İbrahim Uzunoğlu, Komite Üyeleri Faruk Mamik ve Cengiz İpek ev sahipliği yaptı. Sektör temsilcilerine hitaben karşılama konuşması yapan Kayacı, konut sektörünün lokomotif olduğunu ifade ederek, “Sektörümüz ülkemiz ekonomisinin büyümesinde de, de daralmasında da önemli rol oynuyor. Bu nedenle sektörü ilgilendiren çalışmalarda sizlerin görüş ve taleplerini odak noktamıza alarak aktif rol alma sorumluluğumuz bulunuyor. Bu sorumluluktan hareketle; ilk olarak üyelerimizin Odamızı nitelik yönüyle iyi tanıması, Oda’nın hizmetlerinden üst düzey faydalanması amacıyla KOTO Tanıtım Günleri düzenliyoruz. Yoğun ilgi dolayısıyla teşekkür ediyoruz” dedi. 
KOTO 122 YAŞINDA
Katılımın yoğun olduğu toplantılar, İdari İşler Servisi Şefi Hüseyin Aydın tarafından odanın tarihçesi ve hizmetleriyle ilgili yaptığı kapsamlı bilgilendirme sunumuyla devam etti. Kocaeli Ticaret Odası’nın 2019 yılı itibariyle 122. yılını doldurduğunu ifade eden Aydın, “KOTO, asırlık hizmet tecrübesi ve motivasyonuyla, siz değerli üyelerimize daha verimli hizmetler sunmak üzere çalışıyor. Üyelerimizin ticaretleri için gerekli olan belge ve bilgi hizmetlerinin yanı sıra vizyon projeleri de hayata geçiriyor. Türkiye’de bir ilk olan KOTO Kart projesiyle, üyelerimizi birbirine yakınlaştırıyor, ticaretlerine katkı sağlıyor, Kocaeli’nin en geniş kurumsal ailesine sahip olmanın avantajlarını yaşatıyoruz. 
BİZİMLE PAYLAŞIN
KOTO Destek Ofisimiz, sektörünüze uygun devlet destekli hibe ve kredilerden üst düzeyde yararlanmanız, İhracat Destek Ofisimiz ise dış pazarlara açılmanız için sizlere kılavuz kaptanlık yapıyor. Odamızın, tüm fiziki donanımlarını sizlerin hizmetinize sunuyor, konferans ve toplantılarınıza salon desteği sağlıyoruz. Kocaeli Ticaret Odası Eğitim Vakfımız ücretsiz eğitimleriyle, siz ve personelinizin gerek iş gerekse sosyal hayata yönelik sosyal donanım ihtiyacını karşılıyor. KOTO olarak hizmetlerimize yenilerini eklemeye devam etmeyi arzuluyoruz. Bu kapsamda fikirlerinizi bizlerle paylaşmanız memnuniyet verecektir” ifadelerini kullandı.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0857 TL 6.0614 TL
Euro
EURO
6.8088 TL 6.7816 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA