Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 23.05.2019 SAAT 02:37:14
Advert
 
Advert

Sigortacılara açık çağrı

KOTO Necmi Bulut, sigorta acentelerinin KOSGEB desteklerinden faydalanmasının önünü açtıklarını ifade ederek sigortacılara çağrıda bulundu; Desteklerden faydalanın
Sigortacılara açık çağrı

KOCAELİ Ticaret Odası, 22. Meslek Grubu’nda yer alan oda üyesi sigorta acentelerini KOSGEB destekleri hakkında bilgilendirmek ve üst düzeyde faydalanmalarını sağlamak amacıyla sigorta sektör toplantısı düzenledi. KOTO Başkanı Necmi Bulut’un, Meclis Üyeleri Nazan Topdemir Bülbül, Medet Aydın, Komite Başkan Yardımcısı Nurgül Moldur ve komite üyeleriyle birlikte ev sahipliği yaptığı toplantıya, Kocaeli Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Bülent Yılmaz ile çok sayıda sigorta sektörü temsilcisi katıldı. 

GÜÇBİRLİĞİ PROJESİ
Toplantı, KOSGEB İl Müdürü İbrahim Ustaömer’in, sigorta sektörüne de hitap eden ve birleşerek büyümelerini sağlayan ‘İşbirliği-Güçbirliği’ isimli destek programı sunumuyla başladı. “Tek başınıza büyümekte zorlanıyor, işbirliğine mi ihtiyaç duyuyorsunuz. KOSGEB sizleri, 2 milyon TL geri ödemesiz, 3 milyon TL geri ödemeli toplam 5 milyon TL’ye kadar destekliyor” sözleriyle sunumuna başlayan Ustaömer, “En az 5 işletmenin bir araya gelmesi şartının yer aldığı projenin orta-yüksek ve yüksek teknoloji alanlarında gerçekleştirilecek olması durumunda ise en az 3 işletmenin bir araya gelmesi yeterlidir. Biz KOSGEB olarak, firmalarımızın birleşerek büyümesi adına gereken tüm desteği vermeye hazırız” dedi. 
BULUT’TAN ÇAĞRI
Sigorta şirketlerinin ilgiyle takip ettiği programın sonunda sigorta acentelerine hitap eden Necmi Bulut, yoğun ilgi dolayısıyla teşekkür ederek başladığı konuşmasında, “Odamızın da yer aldığı ortak bir girişimle, sigorta sektörünün KOSGEB desteklerinden faydalanmasının önü açıldı. Ülkemiz genelinde tüm sektörün kenetlenerek elde ettiği bu başarı hepimiz için önemli bir kazanım. Sigorta acenteleri olarak artık büyümeliyiz. Büyürken mantıklı hesaplamalar yapmalı, devletin destek kurumlarını aktif kullanmalıyız. KOTO Destek Ofisi bu konuda çok yetkin ve donanımlı. Odamız Destek Ofisine başvurarak, işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Sektörün geleceği ve büyümesi için KOSGEB desteklerinden faydalanın" dedi.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0963 TL 6.0720 TL
Euro
EURO
6.8043 TL 6.7772 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA