Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
TARİH 18.03.2019 SAAT 17:24:06
Advert
 
Advert Advert Advert Advert

Özel kurslar bir arada

Özel kurslar bir arada

KOCAELİ Ticaret Odası 15. Meslek Komitesi, bünyesinde yer alan özel öğretim kurslarına özel istişare toplantısı düzenlendi. 15. Meslek Komitesi Başkanı Handan Kümeli’nin başkanlığındaki toplantıya KOTO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Akif Şen, Meclis Üyeleri Fatih Ekinci ve Yıldırım Yılmaz ile Komite Üyeleri İsmail Aydemir, Emrullah Yolasığmaz, Eray Camgöz, özel öğretim kurslarının yöneticileri katıldı. 

ORTAK AÇIKLAMA 
Toplantının açılış konuşmasında özel öğretim kurslarının görüşlerini almak için bir araya gelindiğini belirten KOTO 15. Meslek Komitesi Başkanı Handan Kümeli, “Komitemizde de hazırlanan özel öğretim kurslarının sorunlarını çeşitli yönleriyle yansıtan ortak metni, ortak görüş olarak ilimiz milletvekillerine rapor halinde ulaştıracağız” dedi. Toplantıda söz alan özel öğretim kurslarının sahip ve yöneticileri, sınavların ve nitelikli okulların var olduğu sürece özel öğretim kurslarının da olacağına vurgu yaparak şunları söyledi:
SEKTÖR GÖRÜŞLERİ 
"Özel öğretim kursları temel liselerin kapatılmasıyla daha da önem kazanmıştır. Bu ihtiyacın halk eğitim merkezleri ve belediyelerin akademi liseleriyle karşılanamayacağı aşikardır. Özel öğretim kurslarıyla ilgili mevzuatların öğrencilerin sosyal- kültürel durumları göz önüne alınarak ve fırsat eşitliği sağlayacak şekilde yeniden düzenlenmesi, istihdam sağlayan- vergisini ödeyen ve bu işi bilen özel sektöre de çalışma izni verilmesi, velilerimizin ve ülkemizin yararına olacağı düşünülüyor."

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Anket
İzmit Belediye Başkanlığı seçimlerinde hangi adaya oy vereceksiniz?
Azize Sibel Gönül
Fatma Kaplan Hürriyet
Ahmet Özen
Hülya Yıldırım
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.4725 TL 5.4506 TL
Euro
EURO
6.2109 TL 6.1861 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA