Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 26.05.2019 SAAT 07:01:35
Advert
 
Advert

DTO'dan AFAD'a ziyaret

Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şube Başkanı Vedat Doğusel ile yönetimi, AFAD'ı ziyaret etti. Ziyarette, afetlerde deniz yolunun etkin kullanılması hakkında görüş alışverişi yapıldı
DTO'dan AFAD'a ziyaret

DENİZ Ticaret Odası Kocaeli Şube Başkanı Vedat Doğusel ile Başkan Yardımcısı Can Özgülenç ve yönetim kurulu üyeleri, AFAD İl Müdürlüğü'nü ziyaret etti. İl Müdürü Salim Tekoğul’un ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette şube müdürleri Cevat Özdemir, Ümit Çiğdem ve Selim Biçer de hazır bulundu. Ziyarette 1999 depreminde karşılaşılan problemler, planlama organizasyonları ve afetlerde deniz yolunun etkin kullanılması hususlarında görüş alışverişinde bulunuldu. 

BİRLİKTE ÇALIŞMA
Vedat Doğusel ziyarette, "Deniz Ticaret Odası olarak afet hazırlık çalışmalarına biz ne katkı sunabiliriz, onu sormaya ve planlama organizelerinde nasıl yer alabiliriz onu öğrenmeye geldik” dedi. Salim Tekoğul da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, hazırlık çalışmaları kapsamında Deniz Ticaret Odası Meclisinde eğitim ve risk azaltma çalışmalarını anlatarak farkındalığı yükseltmek istediklerini vurguladı. Ziyarette, afet ve acil durumlarda İzmit Körfezinin ve limanların aktif kullanımına yönelik olarak TAMP Kocaeli Afet Müdahale Planında yer alan görev ve sorumlulukların bir araya gelerek geliştirilmesi kararlaştırıldı.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0857 TL 6.0614 TL
Euro
EURO
6.8088 TL 6.7816 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA