Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 22.02.2020 SAAT 03:16:37
Advert
 

ÇYDD’den anlamlı sergi

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kocaeli Şubesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle açılan “…Ve Kadın-4” adlı disiplinler arası karma sergi ilk günden yoğun ilgi gördü
ÇYDD’den anlamlı sergi
rek

Uğur ULUSOY  -Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kocaeli Şubesi Resim Atölyesi Öğretmeni Filiz Kaya önderliğinde 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle 64 katılımcının çalışmalarından oluşan “…Ve Kadın-4” adlı disiplinler arası karma sergi, önceki gün İzmit Belediyesi Sanat Galerisi’nde düzenlenen kokteyl ile açıldı. ÇYDD Kocaeli Şube Başkanı Meral Dönmez,  Resim Atölyesi Öğretmeni Filiz Kaya ve küratör Esat Yargıcı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen sergide yer alan eserler, 15 Mart’a kadar sanatseverlerin beğenisine sunulacak.


TÜRKAN SAYLAN’IN IŞIĞINDA
Sergi açılışında konuşan ÇYDD Kocaeli Şube Başkanı Meral Dönmez, “Bu yıl dördüncüsünü düzenlediğimiz sergimizin Kocaelili sanatseverlerle buluşturmanın  haklı gururunu yaşıyoruz.  Kentimiz genelinden 64 sanatçının farklı disiplinlerde hazırladığı çalışmaları bir çatı altında toplamak, plastik sanatları Kocaeli’mize tanıtmak ve sevdirmek yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.
Kurucu başkanımız Sayın Türkan Saylan'ın ışığında, çağdaş cumhuriyet kadınlarının ve tüm emekçi kadınların Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarız” diye belirtti.

 

 

 

Bu haber eklendi
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kocaeli Şubesi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.1225 TL 6.0981 TL
Euro
EURO
6.6140 TL 6.5876 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA