Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 23.05.2019 SAAT 02:38:53
Advert
 
Advert

İzmit’te öğrencilere çevre eğitimi verildi

İzmit Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen eğitime gönüllü çevre mühendisleri de destek verdi.
İzmit’te öğrencilere çevre eğitimi verildi

Dr. Ferdi Koçal İlkokulu ve Türkan Dereli İlkokulu’ndan yaklaşık 348 öğrenciyi kapsayan eğitimde çevrenin önemi anlatılarak, kullanılmış kâğıtların, bitkisel yağların, elektronik atıkların, pillerin çöpe atılmaması istendi.


EKONOMİYE KATKI
Yetkililer, lavabodan dökülen her damla atık yağın suyu ve toprağı kirlettiğini, elektronik atıklarla pillerin içindeki ağır metallerin çöpe atılması halinde çevre felaketlerine neden olunduğunu anlattılar. Öğrencilerin can kulağı ile dinledikleri eğitim sayesinde çevre kirliğine neden olan birçok atığın geri dönüştürülerek hem çevre kirliğinin önüne geçildiği hem de ekonomiye ciddi katkılar sağlandığı da ifade edildi. 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Kent haberleri
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0963 TL 6.0720 TL
Euro
EURO
6.8043 TL 6.7772 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA