Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 14.08.2020 SAAT 08:07:56
Advert
Advert
 

Gönülden ittifak yapmak lazım

Eski Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, 31 Mart yerel seçimleri için sahaya indi. Nokta ziyaretlerde bulunan Pepe çevresini de ihmal etmedi ve Köfteci Behçet’e dostlarını ağırladı. Pepe, ittifakların yazı üzerinde değil gönülden yapılması gerektiğine dikkat çekti
Gönülden ittifak yapmak lazım
Advert

Süriye ÇATAK TEK   -Eski Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, yaklaşan 31 Mart Yerel seçimlerinde AK Parti adayları için sahaya indi. Önceki gün İzmit’e yaptığı programlar çerçevesinde Kapanönün’de dostları ve eski çalışma arkadaşları ile bir araya geldi. Kent siyasetinde etkili olan isimlerin yer aldığı dost meclisinde eski ANAP Milletvekili Sefer Ekşi, MHP eski Milletvekili Kemal Köse’nin yer alması dikkat çekti. Pepe, dostları ile yemek yedikten sonra yaptığı açıklamada, yazı üzerinde değil gönülden ittifak yapmak gerektiğinin altını çizdi. 

 

PEPE VE DOSTLARI BULUŞTU 
Dostları ile Kocaeli’nin en köklü esnaf lokantası olan ve Osman Kuyu’nun sahibi olduğu Köfteci Behçet’e bir araya gelen Pepe, burada uzun zamandır görmediği arkadaşları ile uzun uzun sohbet etti. Yemeğin ardından konuşan Pepe, İzmit’in en köklü ve en önemli et ve köfte lokantasında dostları ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi. 40-30 yıl önce tanıştığı dostları ile bir araya geldiğini ifade eden Pepe, “Aynı sofrayı paylaştık, aynı aşı bölüştük. 

 

 

PARTİLER GELİR GEÇER
İzmit’e geldiğimde ilk uğradığım yerlerden biri Osman Kuyu’nun lokantasıdır. Osman Kuyu dişleri ve tırnakları ile bu noktaya geldi. Bugün burada dostlar buluştu. Derdimiz dostluk arkadaşlık. İyi insanların yanında durmak, kötülükleri frenlemek insan olmanın gereğidir. Hepimiz birbirimizi iyi ve kötü günümüzde arayan soran kadir şinas insanlarız. Gönülden ittifak yapmak lazım. Biz Türkiye Cumhuriyeti’nin yanındayız. Partiler gelip geçer, bizi bayrak, Türkiye’nin istiklal ve istikbali birleştirir” dedi.

 

 

KİMLER KATILDI
Pepe’nin dost buluşmasına MHP eski Milletvekili Kemal Köse, eski ANAP Milletvekili Sefer Ekşi, AK Parti eski İl Başkanı Mahmut Civelek ve Şemsettin Ceyhan, İzmit eski Belediye Başkanı Halil Vehbi Yenice, eski Bekirpaşa Belediye Başkanı Abdullah Köktürk, AK Parti Kurucu İlçe Başkanı Necdet Eksen, eski ilçe başkanları Hüseyin Yusuf ve Ali Korkmaz, AK Parti’nin kurucularından Mehmet Çoban, Hasan Kırlı, Adem Koç, İsmail Uslu, tüccar Mustafa Balaban, eski sendikacı Saadettin Acar,  esnaf Nevzat Köse, Ercan Turizmin sahibi Haluk Ercan, AK Parti Eski İl Yöneticisi Nuri Güney, AK Parti İzmit İlçe eski Yöneticisi Alper Doğan katıldı.  

 

 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitOsman Pepe
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.3388 TL 7.3095 TL
Euro
EURO
8.6850 TL 8.6503 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA