Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.06.2020 SAAT 09:41:15
Advert
Advert
 

Demokrat Kocaeli Dijital Pazarlamada Yanınızda!

Bildiğiniz üzere, ülkemizde çoğu kişi akıllı telefon ve bilgisayar kullanılıyor. Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre 2013 ile 2017 yılları arasında hanelerin internete erişim oranı yüzde 49.1'den yüzde 80.7'ye yükseldi. Hane halklarının bilgisayar kullanım oranının ise yüzde 97.2'ye yükseldiği kaydedildi.
Demokrat Kocaeli Dijital Pazarlamada Yanınızda!
Advert

İnternet reklamcılığı  yani dijital pazarlama önemli bir yer kazandı. Düşük maliyetlerle binlerce kişiye ulaşmanız mümkün. İnternet reklamları, reklamlarınızın küresel ölçüde yayılmasını ve geleneksel reklamlara göre çok daha geniş kitlelere ulaşım sağlıyor. Dolayısıyla internet reklam kampanyaları ile firmalar çok daha iyi sonuçlar alabiliyor. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak dijitale yatırım yapmaya, üretmeye devam ediyoruz. Bu nokta geniş kullanıcı kitlemiz ile firmanıza özel dijital pazarlama kampanyaları yapmaktan memnuniyet duyarız. Demokrat Kocaeli Gazetesine reklam vererek;

 

– Hedef kitleye doğrudan ulaşım,

– İnternet kullanıcıları ile doğrudan iletişim & etkileşim,

– İnternet kullanıcıları ile diyalog geliştirilmesine neden olma,

– Satışa yönelik promosyonlarla katılımı sağlama,

– Hedef kitleye ait verilerin toplanma imkanına sahip olursunuz. Bunun yanında reklam kampanyalarınızı google ve sosyal medya reklamlarıyla da destekleriz. Uygun fiyat ve geniş pazarlama seçenekleri sayesinde verilen reklamlar markalaşmayı geliştirmek konusunda yardımcı olur. İnternet reklamları ile firmanın ürün ve hizmetleri konusunda markalaşmayı geliştirmek çok daha verimli bir şekilde gerçekleşir.

 

İnternet reklamcılığı uygulamalarında; reklam verenin talebi üzerine hızlıca tür, format ya da içerik değiştirilebilir ve diğer mecralarda olduğu gibi reklamlar zaman üzerinden sınırlandırılmaz. Üstelik İnternet reklam uygulamalarında 7/24 yayın imkanı olması da önemli bir avantajdır. Sizde firmanızı, işiniz daha geniş kitlelere ulaştırmak istiyorsanız, sosyal medya ve dijital pazarlama reklamcılığı için bize ulaşmanız yeterli.  Performansa dayalı internet reklamcılığı, firmanıza özel fotoğraf çekimi hizmetlerimiz sayesinde daha geniş kitlelere gerçek zamanlı raporlarla verimi ölçmeniz mümkün.

 

Dijital Kampanyalarınız İçin Bize Ulaşmak İçin: digital@demokratkocaeli.com adresine mail atmanız yeterli.

KOCAELİ SEO hizmeti alın.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Genel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7699 TL 6.7429 TL
Euro
EURO
7.5927 TL 7.5624 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA