Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.08.2020 SAAT 10:31:43
Advert
Advert
 

Eryarsoy: İzmit'te öndeyiz

AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mitingden sonra yaptığı görüşmede genel merkezin anketlerini kendilerine gösterdiğini belirtti. Anketlerde tüm ilçelerde önde olduklarını ve İzmit'te de farkın iyi olduğunu kaydetti
Eryarsoy: İzmit'te öndeyiz
Advert

Süriye ÇATAK TEK   -AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile Milli İrade Meydanında yapılan mitingi hakkında açıklama yaptı. İl binasında basın açıklaması yapan Eryarsoy, Kocaeli halkına teşekkür etti. Cumhurbaşkanın mitingden sonra kendileri ile seçim otobüsünde görüştüğünü söyleyen Eryarsoy, İzmit dahil olmak üzere önde olduklarını belirtti. 

 

TEŞEKKÜR ETTİ
Kocaeli halkına teşekkür ederek sözlerine başlayan İl Başkanı Abdullah Eryarsoy “Kocaeli’de tarihi bir mitinge imza attık. Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere, milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza ve adaylarımıza, kadın ve gençlik kollarımıza, MHP İl Başkanı ve teşkilatlarına, bizi yalnız bırakmayan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ettim. Dün yeniden Kocaeli bir tarih yazdı. Milli İrade Meydanı Cumhurbaşkanımızın deyimi ile Aşk Meydanı hınca hınç doldu. 

 

 

KATILIM 120 BİN 
17 yıldır beraber yürüdüğümüz ve bizi hiç yalnız bırakmayan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Kocaeli yine gönül belediyeciliğini seçti. Perşembe’nin gelişi Çarşamba’dan bellidir. Cumhurbaşkanımız buradan çok mutlu ayrıldı. Bu enerji ile biz 31 Mart’a kadar durmadan çalışacağız. Böylesi kritik bir seçimde rehavete kapılmadan gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi katılım 120 bin kişi oldu” dedi. 

 

ANKETLERİ GÖSTERDİ
Mitingden sonra Cumhurbaşkanını seçim aracında kendileri ile görüşmeyi anlatan Eryarsoy, “Ben, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, adayımız Tahir Büyükakın ve Sibel Gönül ile birlikte görüştük. Bize genel merkezin yaptığı anketleri gösterdi. Kocaeli’de durumumuz iyi. İzmit’te öndeyiz. 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitak parti açıklamaabdullah eryarsoy
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA