Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 07.08.2020 SAAT 07:41:32
Advert
 

Büyükşehir-İzmit uyumu çok önemli

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, İKM Başkanı Murat Öztürk ile bir araya geldi. Öztürk, "İzmit ve Büyükşehir uyumu biz esnaflar için çok önemli" dedi
Büyükşehir-İzmit uyumu çok önemli
Advert

İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM) Başkanı Murat Öztürk, Yahya Kaptan’da bir kafede gerçekleşen çay sohbetinde AK Parti İzmit Belediye Başkan adayı Sibel Gönül'le bir araya geldi. Öztürk, İzmit Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi uyumu biz esnaflar için çok önemli. Büyükşehir Belediyesi ile uyumlu ortak çalışmalar çarşımızı kalkındırır. Böyle bir zamanda gerçekçi olmamız gerekir. Siyasi tercihimizi esnafımıza en çok katkısı olacak şekilde değerlendirmeliyiz” dedi.

 

ESNAF ÖNCELİĞİMİZ
AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve İzmit Meclis Üyesi Aykut Çağlayan, İYİ Parti’den AK Parti’ye geçen Alper Emrah Bozatlı ve esnafların da bulunduğu görüşmede İKM Başkanı Murat Öztürk, “Esnafımızın daha iyi iş yapması bizim önceliklerimiz arasında. Kent merkezinde otopark, Fethiye gibi 2-3 caddenin yeniden düzenlenmesi gibi önemli çalışmalar var” dedi. Samimi bir ortamda geçen görüşmede İKM Başkanı Murat Öztürk, esnafların beklentilerini ve taleplerini, Başkan adayı Gönül’e aktardı.


ORTAK ÇALIŞMA
İzmit için, esnafımız, odalarımız, STK ve derneklerimiz ile birlik ve beraberlik içinde çalışacağız. Ortak çalışma kültürüyle Büyükşehir, Merkezi Hükümetimiz ve İzmit Belediyesi olarak tüm imkanlarımızı kullanacağız diye sözlerine başlayan İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “İnsana saygı ile iş yapacağız. Eğer bir sokağı kapadıysak bundan vatandaşın bilgisi olacak. 


EL ELE GÜÇ BİRLİĞİ
Vatandaşa sormadan bir proje, bir inşa yapmayacağız onların fikirlerini alarak, gönüllerini kazanarak işimizi yapacağız. Her mahalleye eşit hizmet götürmemiz lazım. Hiç kimseyi ayırmadan, ötekileştirmeden herkesin başkanı olacağız. Vefa ve hizmet borcumuzu layıkıyla ödeyeceğiz. Esnafımız için el ele verip güç birliği yapmamız lazım” dedi.

 

 

 

 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitsibel gönülmurat öztürk
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.1829 TL 7.1543 TL
Euro
EURO
8.5140 TL 8.4800 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA