Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 30.01.2020 SAAT 00:41:05
Advert
 

ÇYDD’den muhteşem konser

ÇYDD Kocaeli Şubesi TSM Korosu 17. Konseri adeta kulakların pasını sildi. Konsere ilgi büyük oldu
ÇYDD’den muhteşem konser

ÇYDD Kocaeli Şubesi TSM Korosu 17. konserini gerçekleştirdi. Dernek Başkanı Meral Dönmez ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliği yaptığı konsere ilgi büyüktü. Konserin yapıldığı Süleyman Demirel Kültür Merkezi salonu davetliler tarafından tamamen dolduruldu. Müzikseverler ve Kocaeli halkı yoğun ilgi gösterdi.

 

BELGESEL İZLENDİ
Ebru Çetiner'in sunduğu şef Özen Şekercioğlu yönetimindeki ÇYDD TSM Korosu, davetlilere muhteşem bir akşam yaşattı. Misafir konuk sanatçılar Cankut ve Yakut Erşen kardeşler davetlileri büyüledi. Konserden önce ÇYDD'nin 30. yılı anısına “Umudun Yüzü” adlı tanıtım belgeseli izlendi.

 

 

VARLIĞIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ
ÇYDD Şube Başkanı Meral Dönmez 2002 yılında kurulan, TSM Korosunun bu yıl 17. konserini verdiğini belirterek, “Derneğimiz bağışçıları ve sevenleri sayesinde varlığını büyüyerek sürdürüyor. Kuruluş ilkeleri doğrultusunda yoluna birçok projelerle çağdaşlaşma yolculuğuna heyecanla devam etmektedir. ÇYDD Atatürk'ün çağdaş uygarlık seviyesine ulaşma hedefine eğitim ve kültürümüzü güçlendirerek gerçekleştirebileceği düşüncesiyle,  çocuklara daha aydınlık  bir Türkiye bırakmak için faaliyetlerini sürdürmektedir” dedi. 

 

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9601 TL 5.9363 TL
Euro
EURO
6.5587 TL 6.5325 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA