Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 14.08.2020 SAAT 07:15:53
Advert
Advert
 

Başkanlardan seçim değerlendirmesi

Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk ve Meclis Başkanı Güngör Ayhan, 31 Mart Yerel Seçimlerini değerlendirdi
Başkanlardan seçim değerlendirmesi
Advert

31 Mart Yerel Seçimlerini değerlendiren Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk ve Meclis Başkanı Güngör Ayhan yaptıkları ortak açıklamada, “Seçim sonuçlarının ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını dilediler. KTO Başkanları, “Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr. Tahir Büyükakın olmak üzere tüm ilçe belediye başkanlarımızı tebrik ediyor, hayırlı hizmetler yapmalarını yüce Allah’tan niyaz ediyoruz. Ülkemizin önünde yeni bir dönem var.

 

BELİRSİZLİK SONA ERDİ
Şimdi hep beraber ülkemizin, milletimizin geleceği için durmadan, dinlenmeden çalışmalıyız. Seçim belirsizliği artık sona erdi. Bundan sonra Türkiye’yi hedeflerine ulaştıracak kalıcı reformlarla ekonomiye odaklanmamız gerekir. Yatırım ve üretim ortamını iyileştirecek, istihdamı artıracak yapısal reformları ve özellikle mesleki eğitim reformunun süratle gerçekleştirilmesi için çaba göstermeliyiz” ifadelerini kullandılar.

Bu haber eklendi
kocaeliizmitKTOrecep öztürkgüngör ayhan
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.3388 TL 7.3095 TL
Euro
EURO
8.6850 TL 8.6503 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA