Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 22.09.2020 SAAT 14:31:35
Advert
 

Minikler kütüphanede

İzmit Yenişehir Mahallesi Arda Sokak’ta faaliyet gösteren Bilgi Köprüsü Montessori Anaokulu’nda Kütüphaneler Haftası nedeniyle etkinlikler düzenlendi
Minikler kütüphanede
Advert

MONTESSORİ öğrencileri 3 ayrı kütüphane ziyaretinde bulundu. İpek Böcekleri, Minik Tırtıllar, Kozalar, Gökkuşağı Kelebekler ve Güneş sınıflarının minik öğrencileri ayrı ayrı bu ziyaretlerde kitaplar arasında kaldı. İpek Böcekleri ve Minik Tırtıllar, Kocaeli Üniversitesi Kütüphanesi’ni ziyaret ederken Gökkuşağı ve Kozalar Sınıfları da öğretmenleriyle birlikte Zübeyde Hanım Halk Kütüphanesi’nin yolunu tuttu. Kelebekler ve Güneş sınıfı minikleri ise günün anlam ve önemini İzmit Nazmi Oğuz Çocuk Kütüphanesi’nde kavradı. Kütüphane yetkililerinin organize ettiği ‘Kitap Sevgisi’ temalı söyleşi bu ziyarete ayrıca anlam kattı. Kitap okuma alışkanlığı kazandıran, kitap sevgisi aşılayan ziyaretlerde öğrencilere kütüphanelerde uyulması gereken kurallar da öğretildi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Eğitim haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5970 TL 7.5667 TL
Euro
EURO
8.9725 TL 8.9367 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA