Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 07.06.2020 SAAT 12:17:32
Advert
Advert
 

GEPOSB, yüksek lisans diplomasını GTÜ'den aldı

GEPOSB'da faaliyet gösteren firmaların temsilcileri yüksek lisans diplomalarını GTÜ Rektörü Prof. Dr. Muhammed Hasan Aslan'ın elinden aldılar
GEPOSB, yüksek lisans diplomasını GTÜ'den aldı
Advert

GEBZE Teknik Üniversitesi (GTÜ) üniversite sanayi işbirliği kapsamında yapılan bir protokolü daha hayata geçirdi. Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi (GEPOSB) ile yapılan kurumsal işbirliği protokolü sonucunda OSB’de faaliyet gösteren firma temsilcilerine uygulanan programı başarı ile bitirenlere yüksek lisans diplomaları verildi. GTÜ Senato Salonu’nda düzenlenen diploma törenine GTÜ Rektörü Prof. Dr. Muhammed Hasan Aslan, GEPOSB Bölge Müdürü Murat Üstüntürk ve mezunlar katıldı. İki yıl boyunca Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı İşletme Tezsiz Yüksek Lisans Programı çerçevesinde GTÜ öğretim üyeleri tarafından GEPOSB’da verilen eğitimleri başarı ile tamamlayan 18 firma temsilcisine diplomalarını GTÜ Rektörü Prof. Dr. Muhammed Hasan Aslan takdim etti. 

MEZUNLARI KUTLADI
Törende yıllar sonra eğitim hayatlarına geri dönen üyelerinin geribildirimleri sonucunda eğitimin amacına ulaştığını söyleyen Üstüntürk bu programın daha yoğun katılımlarla sürdürüleceğini belirtti. Başarısını ulusal ve uluslararası birçok derecelendirme kuruluşlu tarafından tescilleyen GTÜ'nün paydaşlarına olan katkısının tüm hızı ile devam ettiğini ifade eden GTÜ Rektörü Aslan, programda başarılı olan mezunları kutladı. GTÜ' nün bir marka olmasına mezunlarının sunduğu katkıyı sözlerine ekleyen Aslan hepsine bu ailenin devamlı bir parçası olarak kalacaklarını hatırlattı. İyi mühendisler, iyi işletmeciler, iyi mimarlar yetiştirme gayretinde olan GTÜ' nün tüm gücü ile bu amaca hizmet etmeye devam edeceğini söyledi. Konuşmaların ardından mezunlara diplomaları verildi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Eğitim haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7796 TL 6.7526 TL
Euro
EURO
7.6897 TL 7.6591 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA