Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 06.06.2020 SAAT 13:16:45
Advert
Advert
 

İlyasbey Ortakolu öğrencilerinin resim sergisi büyük ilgi gördü

İlyasbey Ortaokulu Görsel Sanatlar Öğretmeni Fatma Soydemir, Teknoloji Tasarım öğretmeni Ayfer Çırakve öğrenciler tarafından hazırlanan çalışmalardan oluşan resim sergisinin bu yıl 4.’sü Osman Hamdi Bey Kültür Merkezinde yapıldı
İlyasbey Ortakolu öğrencilerinin resim sergisi büyük ilgi gördü
Advert

İlyasbey Ortaokulu Görsel Sanatlar Öğretmeni Fatma SoydemirTeknoloji Tasarım öğretmeni Ayfer Çırak ve öğrencilerin hazırlamış oldukları dönem sonu resim sergisinde; 20 öğrencinin 52 tablo ve 37 Röprodüksiyon oluşan 100’e yakın eseri sergilendi.

YOĞUN KATILIM OLDU
 Sergi açılışına Gebzeİlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri Halil Atlı, Mahmut Aşıkoğlu, Kocaeli Büyükşehir BelediyesiKadın ve Aile Hizmetleri Şube Müdürü Nagehan Malkoç,İlyasbey Ortaokulu Müdürü Mikail Yıldırım, okul idaresi, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldılar.
SERGİ TAM NOT ALDI
Açılış sonrası sergiyi gezen Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri Halil Atlı, Mahmut Aşıkoğlu yapılan çalışmaları tek tek inceledi ve gerek Görsel Sanatlar ÖğretmeniFatma Soydemir, gerekse öğrencilerinden çalışmalarda kullanılan teknikler hakkında bilgi aldı.  Sergiyi gezen davetliler hazırlanan sergiden dolayı öğretmen ve öğrencileri tebrik etti.  
YILDIRIM, NECMETTİN KUYUCU’YU UNUTMADI
Sergide açılış konuşmasını yapan İlyasbeyOrtakoluMüdürü Mikail Yıldırım, “Eğitim, davranış geliştirebilme sanatıdır. Eğitim Türk milletinin amaçlarında kendisini bulan, geleneklere, değerlere ve hayat tarzımıza göre gelişen ve hayatımıza yön veren bir biçimdir. Bizlerde insanız, bizlerde insanlığın gereğini yerine getirmekle yükümlüyüz. Sevgi de hürriyet, saygı da mecburiyet vardır. Birini sevemeyebilirsiniz ama saygı temel prensibimiz olmak zorundadır.”
Şehit öğretmenleri de anan Mikail Yıldırım,” Henüz bir hafta önce toprağa verdiğimiz değerli kardeşimiz Necmeddin’i rahmetle ve minnetle yâd ediyorum. Allah’ın rahmeti onların üzerine olsun” dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Eğitim haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7796 TL 6.7526 TL
Euro
EURO
7.6897 TL 7.6591 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA