Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 29.02.2020 SAAT 15:48:24
Advert
 

İlk nikahlarını kıydı

Mustafa Kocaman Kartepe Belediye Başkanlığı görevine başlamasıyla birlikte Kartepelilerin ve dostlarının mutluluklarına ortak olmaya başladı. Kocaman ilk nikahlarını kıydı
İlk nikahlarını kıydı
rek

KARTEPE Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, belediye başkanı seçilmesi sonrasında ilk nikahını kıydı. Eski Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun korumalarından Salih Tokatlıoğlu’nın kızı Nisa Tokatlıoğlu ve Tolga Canvar’ın nikahlarını kıydı. Nikah şahitleri arasında İbrahim Karaosmanoğlu, Genel Sekreter İlhan Bayram ve İzaydaş Genel Müdürü Muhammed Saraç’ın de yer aldığı tören sonrasında Mustafa Kocaman, genç çifti tebrik ederek hediyesini verdi. 

İPEK İLE SEÇKİN
Mustafa Kocaman, Kartepe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol Arutan'ın kızı İpek Arutan ile Seçkin Timur’un Yunus Emre Kültür Merkezi’nde düzenlenen düğün cemiyetlerine katıldı. Genç çifti tebrik eden Belediye Başkanı Kocaman, hediyesini verdi. Derbent Mahallesi sakinlerinden Onur Gökçelik ile Sümeyye Berlik’in Derbent Kültür Merkezi’nde düzenlenen nikah törenlerine Mustafa Kocaman da katıldı. Genç çifte ömür boyu mutluluklar dileyen Kocaman, hediye takdim etti. 
TUĞBA İLE ENİS
Mustafa Kocaman, Ertuğrul Gazi Mahallesi sakinlerinden Tuğba İpaş ile Enis Keriş’in Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde düzenlenen nikah törenlerine katıldı. Genç çifti tebrik eden Belediye Başkanı Kocaman, hediyesini verdi. Halil İbrahim Uzuner’in kızı Nurdan Uzuner ile Tunç Kuş’un The Ness Otel’de düzenlenen düğün cemiyetlerine Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman da katıldı. Genç çifti tebrik eden Belediye Başkanı Kocaman hediyesini verdi. 
ELİF İLE MEHMET
Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, Ataevler Mahallesi sakinlerinden Elif Balaban ile Mehmet Doğan çiftinin nikah törenine katıldı. Genç çifti tebrik eden Belediye Başkanı Kocaman hediyesini verdi. Maşukiye Mahallesi sakinlerinden Recep Bekir ile Serra Demirtaş çiftinin Antikkapı Düğün Salonu’nda nikah törenlerine Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman da katıldı. Genç çifti tebrik eden Belediye Başkanı Kocaman hediyesini verdi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.2465 TL 6.2216 TL
Euro
EURO
6.8819 TL 6.8544 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA