Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 06.06.2020 SAAT 15:25:50
Advert
Advert
 

Eğitim Bilimci Dr. Özgür Bolat TED Kocaeli Koleji'nde

Eğitim Bilimci Dr. Özgür Bolat’ın “Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir?” semineri 24 Nisan Çarşamba günü TED Kocaeli Koleji’nde
Eğitim Bilimci Dr. Özgür Bolat TED Kocaeli Koleji'nde
Advert

Çağdaş bir eğitim anlayışı doğrultusunda hayat boyu öğrenmeyi ilke edinmiş bir eğitim sistemini benimseyen TED Kocaeli Koleji, 24 Nisan Çarşamba günü  Eğitim Bilimci Dr. Özgür Bolat’ı konuk ediyor. 
 
MUTLU VE BAŞARILI ÇOCUK YETİŞTİRMENİN İNCELİKLERİ

Gelişen Aile Akademisi bünyesinde kurmuş olduğu Anne Baba Okulu ile ebeveynlere mutlu bir çocuk yetiştirmenin inceliklerini aktaran Dr. Özgür Bolat 24 Nisan Çarşamba günü TED Kocaeli Koleji’nde tüm Kocaeli halkı ile buluşacak. Bolat, seminerde velilerin aklında yer eden sorulara cevap vererek “Mutlu ve Başarılı Çocuk” yetiştirmekle ilgili bilgiler verecek.
AKILLARDA YER EDİNEN SORULARA CEVAP

TED Kocaeli Koleji’nin düzenlediği seminerde ebeveynlerin aklında yer eden sorulara cevap verecek. “Mutlu ve başarılı bir insan nasıl yetiştirilir?” sorusundan yola çıkarak, bir başarı ve mutluluk modeli oluşturan Dr. Özgür Bolat gerçekleşecek seminerde bu başarı modelini katılımcılarla paylaşarak, ailelere somut örnekler sunacak.

DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR

Bilinenin aksine; övgü, ödül, rekabet ve ceza çocukları hem mutsuzluğa hem de başarısızlığa götürmektedir. Bu durum bilinmesine rağmen ebeveynler çocuklarını bu sistemle büyütmeye çalışıyor. Bu durumun ortadan kalkması adına Bolat, “Mutlu ve başarılı çocuk yetiştirmek mümkün mü?” sorusunun cevabını, doğru bilinen yanlışları ve koşulsuz ebeveynlik felsefesini katılımcılara aktaracak.

SEMİNERE KATILIM ÜCRETSİZ

TED Kocaeli Koleji’nde 24 Nisan Çarşamba günü 18.30-20.00 saatleri arasında gerçekleşecek seminere tüm Kocaeli halkı davet ediliyor. Seminere katılmak için (0538) 974 71 66 numaralı Whatsapp başvuru hattından kayıt yaptırabilir ya da web sitemiz üzerinden online formu doldurarak seminere katılım sağlayabilirsiniz.

BAŞARI DOLU BİR KARİYER
Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden mezun olan DR. Özgür Bolat Harvard Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde yüksek lisans yaptı. 2007-2008 yılını MIT Sloan School of Management’ta liderlik alanında dersler alarak ve araştırma yaparak geçiren ve Yeni Zelanda’da “En İyi Genç Araştırmacı” ödülünü kazanan Bolat, Aynı zamanda kurmuş olduğu Gelişen Aile Akademisi bünyesinde kurmuş olduğu Anne Baba Okulu ile ebeveynlere mutlu ve başarılı çocuk yetiştirmenin prensiplerini öğreterek başarılı kariyerini devam ettirmiştir.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Eğitim haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7796 TL 6.7526 TL
Euro
EURO
7.6897 TL 7.6591 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA