Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 22.09.2020 SAAT 14:39:38
Advert
 

MEB yayınladı! Görevde yükselme başvuruları alınacak

Millî Eğitim Bakanlığı internet sitesinden 2019 yılı merkez ve taşra teşkilatı şef ve memur kadrolarına görevde yükselme atama başvurusu yayımladı
MEB yayınladı! Görevde yükselme başvuruları alınacak
Advert

Milli Eğitim Bakanlığı, görevde yükselme atama başvurusu  almaya başlayacak.Başvurular  12-19 Nisan 2019 tarihleri arasında, http://mebbis.meb.gov.tr/ internet adresindeki Elektronik Başvuru Formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurarak yapılacak. Boş memur ve şef kadroları, 12.04.2019 tarihinde başvuru ekranında yer alacak. Merkez ve taşra teşkilatında ilan edilen şef ve memur kadrosuna atanmak için; şef ve memur görevde yükselme sözlü sınavında 70 ve üzeri puan alanlardan atanma şartlarını taşıyanlar başvuruda bulunabilecekler.
BAŞVURUNUN GEÇERSİZ SAYILACAĞI DURUMLAR
Gerekli şartları taşımadığı halde başvuruda bulunan,elektronik başvuru formu dışında bir belgeyle yapılan başvurular işleme alınmayacak. Geçersiz başvuruya dayanılarak yapılan işlemler iptal edilecek. Atamaların yapılması ve sonuçların ilan edilmesi 5 Mayıs tarihinde gerçekleşecek.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Eğitim haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5970 TL 7.5667 TL
Euro
EURO
8.9725 TL 8.9367 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA