Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 29.02.2020 SAAT 16:37:54
Advert
 

Ürolojik sorunlara uzman çözümü

Mart 2018 tarihinden bu yana Kocaeli Tıp Merkezi’nde ürolog olarak hizmet veren Yrd. Doç. Dr. Adem Tok, başarılı çalışmalarına devam ediyor.
Ürolojik sorunlara uzman çözümü
rek

1979 Erzurum doğumlu olan Tok, Haziran 2002 tarihinde Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olup, 2003 yılında Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde üroloji ihtisasına başladı. "Retroperitoneoskop; Endikasyonlar, Teknik ve Komplikasyonlar" isimli tez çalışması ile 2008 yılında üroloji uzmanı oldu. Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 2008-2013 yılları arasında mecburi hizmetini tamamladı. Dr. Tok, 2013 yılından itibaren Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak çalıştı. Mart 2018’de Kocaeli Tıp Merkezi’nde görev yapmaya başladı. Çok sayıda ulusal ve uluslararası bilimsel makaleleri mevcut. Çok sayıda uluslararası dergide hakemlik ve dergi editöryal kurul üyeliği yaptı. 
Hastanede her türlü ürolojik tedavi ve ameliyatı gerçekleştiren Tok, iyi huylu prostat büyümesinde açık ve kapalı ameliyatları, böbrek ve idrar yolu taşlarında kapalı ve lazer ameliyatları, erkek kısırlığı tedavileri ve varikosel ameliyatları, prostat, idrar torbası, böbrek ve testis kanseri ameliyatları, kadınlarda idrar kaçırma ameliyatları ve tedavileri
Erkek cinsel sağlığı tedavileri, çocuklarda su fıtığı, idrar torbası reflüsü ve böbrek kanal darlığı ameliyatları ile çocuklarda gece alt ıslatma tedavileri konusunda hizmet sunmakta.

Bu haber eklendi
kocaeliizmitadem tok
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.2465 TL 6.2216 TL
Euro
EURO
6.8819 TL 6.8544 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA