Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 29.02.2020 SAAT 16:10:23
Advert
 

Güzel okumak için yarıştılar

Kandıra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Kaymaz-Araman İlkokulu’nun öncülüğünde “Etkin Sesli Okuma Yarışması” gerçekleştirildi
Güzel okumak için yarıştılar
rek

Kandıra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde 17 okulun katıldığı 4. sınıf öğrencileri arasında düzenlenen “Etkin Sesli Okuma Yarışması” Turan Güneş Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Kandıra merkez ve köy okullarından gelen okul birincilerinin yarıştığı yarışmada okunan hikâyeleri dinleyen davetliler, öğretici ve ders verici hikâyeleri yarışmaya katılan öğrencilerden dinlediler. Jüri üyeleri sonuçları değerlendirirken çocukları hem eğlendirmek hem öğretmek adına kelime oyunu yapıldı.

 

ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ
Ödüllerini Şube Müdürü İbrahim Emre, Seyitaliler Okul Müdürü Mustafa Koçak ve Kefken İlkokul Müdürü Hasan Çiftçi’den aldılar. Ödül alan öğrenciler yarışmada heyecanlı olduklarını ama güzel vakit geçirdiklerini söylediler. Yarışmada dereceye giremeyen öğrencilere de katılım madalyaları verildi. Kaymaz-Araman Müdür Yardımcısı Adem Pehlivan, “ Çocuklara bol bol kitap okumaları gerektiğini ve okurken eğlenmeyi seven bireyler olmalarını söyleyerek okuyan günleriniz sizinle olsun.” dedi. Yarışmada emeği geçen Jüri üyelerine, öğretmenlere ve katılan tüm öğrencilere teşekkür etti.

 

 

DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER
Ebrar Çakır- Akçakoca İlkokulu
Merve Nisa Tanrıverdi – Kocakaymaz
Dilara Coşkun- Çamkonak

 

 

 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitKaymaz-Araman İlkokulu
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.2465 TL 6.2216 TL
Euro
EURO
6.8819 TL 6.8544 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA