Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 29.02.2020 SAAT 15:55:52
Advert
 

Birinciye tablet verdi

Kandıra esnaflarından Safa Alkan, Zafer İlkokulu Özel Eğitim sınıfının başarılı öğrencisi Eymen Engin'e tablet hediye etti
Birinciye tablet verdi
rek

Kandıra'nın tanınmış esnaflarından Safa Alkan'dan örnek davranış. Safa Altan, Otizm Haftası sebebiyle Zafer İlkokulu Özel Eğitim sınıfının başarılı öğrencisi Eymen Engin’e tablet bilgisayar hediye etti. Safa Alkan, eğitimde farkındalığa dikkat çekerek özel eğitim sınıf birincisi öğrencilerine, daha öncede bu tür hediyeler dağıttıklarını ve bunların artarak devam edeceğini söyledi. Zafer İlkokulu Müdürü Faruk Özaydın, bu duyarlı davranışından dolayı farkındalık oluşturan Safa Alkan’a teşekkür belgesi takdim etti.

Bu haber eklendi
kocaeliizmit
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.2465 TL 6.2216 TL
Euro
EURO
6.8819 TL 6.8544 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA