Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 03.08.2020 SAAT 12:24:11
Advert
Advert Advert
 

Yücel Alpay Demir güven tazeledi

Yücel Alpay Demir güven tazeledi
Advert

Türk Ocakları Kocaeli Şubesi 16. Olağan Kongresi, Kocaeli Ticaret Odası’nda gerçekleştirildi. Kongreye tek aday olan mevcut başkan Yücel Alpay Demir güven tazeledi.

Türk Ocakları Kocaeli Şubesi’nin 16. Olağan Kongresi, Kocaeli Ticaret Odası Burhan Kasım Salonu’nda gerçekleştirildi. 189 üyesinin bulunduğu Türk Ocakları Kocaeli Şubesi’nde kongreye tek aday olarak giren mevcut başkan Yücel Alpay Demir tekrar başkan seçilerek güven tazeledi. Kongrenin divan başkanlığını Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm üstlenirken kongrede 7 kişilik yönetim kurulu üyesi, 3 kişilik denetim kurulu üyesi ve 3 kişiden oluşan üst kurul delegeleri belirlendi. Ayrıca kongrenin gündemin yer alan maddeyle birlikte başkanlık süresi 2 yıldan 3 yıla çıkartıldı.

YOĞUN KATILIM

Yoğun katılımın gerçekleştirdiği kongreye Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, İYİ Parti Kurucular Kurulu ve MKYK üyesi Ruhittin Sönmez, Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Zafer Mutlu, Türk Eğitim Sen Kocaeli Şube Başkanı Yaşar Şanlı, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve Türk Ocağı Kocaeli Şubesi üyeleri katılım gösterdi.

TÜRK OCAKLARI İÇİN EMEK HARCAYAN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Kongrenin açılış konuşmasını gerçekleştiren mevcut başkan Yücel Alpay Demir, “Türk Ocakları Kocaeli Şubesi olarak üçüncü defa sizlere hesap vermeye geldik. Görev başladığımızdan bu yana Türk Ocağı’nın faaliyetlerini faydalı bulan içerde ve dışarda yaptığımız tüm faaliyetlerimize izin veren Valiliğimize ve Kaymakamlığımıza teşekkür ediyoruz. Emniyet güçlerimize teşekkür ediyoruz. Bizlere her şartta destek veren basın mensuplarına teşekkür ediyoruz. Bugüne kadar Türk Ocakları için çabalayan emek harcayan herkese teşekkür ediyoruz” ifadelerinde bulundu.

HİÇBİR YOKLUK YAŞAMADIK

Demir sözlerinin devamında, “Türk Ocakları herkesin bir araya geldiği millet olma özelliği yansıtan bir yegane yapıdır. Göründüğümüz gibi olmaya olduğumuz gibi görünmeye gayret ettik. Yönümüzü tamamen gençlere dönerek biz orta yaşlıların enerjisini tecrübelerini aktarmak için mücadele ettik. Tek vatan, tek bayrak, tek devlet ve tek dil anlayışıyla hareket ettik. Hamdolsun hiçbir zorluk hiçbir yokluk yaşamadık. Büyüklerimizden ne öğrendiysek gençlerimizi de onu öğrendik. Bundan sonra gençliğe ve Türklüğe hizmet veren her oluşumun içerisinde olacağız. Bizler Türk milliyetçileri olarak her türlü tehlikeyi önceden gören tedbir alma görevimizi bundan sonrada devam ettireceğiz. En iyi bildiğimiz işi yani Türk milliyetçiliği görevimizi sizlerle ve tüm vatandaşlarımızla uygulayacağız.” şeklinde konuştu.

Yönetim Kurulu Listesi

Yücel Alpay Demir, İsmail Yıldızdoğan, Sezin Türkkal, Emel Koçoğlu, Taner Çetinkaya, Mustafa Arha, Bigman Çakman

Denetim Kurulu Listesi

Hanife Akyayla, Tuğrul Gök, Ayşegül Can

Üst Kurul Delegeleri

Süleyman Pekin, Yaşar Şanlı, Mustafa Eren Elmalı

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Sivil Toplum haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9602 TL 6.9324 TL
Euro
EURO
8.1751 TL 8.1424 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA