Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 06.07.2020 SAAT 06:33:12
Advert
Advert Advert
 

Hemşehrilerini yalnız bırakmıyor

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, hemşehrilerini en mutlu anlarında yalnız bırakmıyor. Hafta sonu mesaisini yoğun geçiren Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, katıldığı düğün ve sünnet cemiyetlerinde genç çiftlere mutluluklar diledi
Hemşehrilerini yalnız bırakmıyor
Advert

Kocakaymaz Mahallesi İmam-hatibi Recep Gökdemir ve Ayşe Gökdemir’in kızları Gülsima Gökdemir ile Saricaali Mahallesi’nde çiftçilik yapan Yaşar Akad, Nurten Akad ailesinin oğlu Yalçın Akad'ın düğün merasimine katılan Başkan Turan ardından Namazgah Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenle yaşamlarını birleştiren Yeşim Yılmaz ve Onur Yelman çiftini kutladı. Ahmethacılar Mahallesi’nde Mehmet Cansız’ın oğlu Onur Cansız ve Kübra’nın düğün cemiyetine Meclis Üyesi Hayri Çelik ve Ahmethacılar Muhtarı İsmail Karakoç ile birlikte katılım sağlan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diledi.

 

MUTLULUKLAR DİLEDİ
Programı yoğun geçen Başkan Adnan Turan, Yeşilova’da Muhlise ve Muhammet Türköz’ün evlatları Yusuf Ensar’ın sünnet cemiyetine de katıldıktan sonra geçmiş dönem İl Teşkilatı Sekreteri olan Seher Kaplan ve geçmiş dönem İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Mücahid Çimen’in düğün cemiyetinde yer aldı.  Sarıcaali Mahallesi’nden Yaşar Akad’ın oğlunun düğün cemiyetine Rahmi Üresin ve Meclis Üyesi Hayri Çelik ile birlikte katılan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, “Genç çifte iki cihan saadeti diliyorum” dedi.

 

 

 

 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitadnan turankandıra
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA