Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 18.02.2020 SAAT 16:32:04
Advert
 

Sivaslılarda kongreyi kongreye katılamayan aday...

Kocaeli Sivaslılar Derneğinin 12’inci olağan genel kurulu Belediye İş Hanında gerçekleştirildi. 86 oyun kullanıldığı kongreyi bir yakının rahatsızlığı nedeniyle kongreyi katılamayan Emine Kaçav kazandı.
Sivaslılarda kongreyi kongreye katılamayan aday...
rek

Arif BULUT   -Kocaeli Sivaslılar Derneğinin 12’inci olağan genel kuruluBelediye İş Hanında gerçekleştirildi.3 yıldır görevi sürdüren mevcut başkan Nevzat Kaleli’nin yeniden aday olmadığı kongrede Mehmet İlbeyli ve Emine Kaçav başkanlık görevi için yarıştı.226 üyesi bulunan derneğin kongresinde 86 oy kullanılırken kongreyi bir yakının rahatsızlığı nedeniyle kongreye katılamayan Emine Kaçav kazandı.


EMİNE KAÇAV’IN LİSTESİ
Emine Kaçav, Kaya Moroğlu, Mustafa Yıldız, Halife Karabulut, Gülizar Tuncer, Mürüvet Özçelik, Metin Özkan, Mustafa Gülbil, Selim Takçı, Ahmet Keçiyokuşu, Sami Ayyıldız, Tuğman Kayalı, Hüseyin Dikçal, Emre Keskin, Mücahit Emek


DENETİM KURULU
Okay Kabasakal, Ziya Polat, Muharrem Yılmaztürk

 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitsivaslılarEmine Kaçav
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0778 TL 6.0536 TL
Euro
EURO
6.5813 TL 6.5550 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA