Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 03.08.2020 SAAT 12:07:20
Advert
Advert Advert
 

Canını zor kurtardı

Canını zor kurtardı
Advert

Birinci Amatör Küme A ve B grubu maçları farklı sahalarda oynanırken, büyük heyecan yaşandı. Kadıköyspor’dan Serkan gözüne aldığı darbe ile canını zor kurtardı

Birinci Amatör Küme B Grubu’nda MAP Şenerspor ile Kadıköyspor arasında oynanan müsabakanın 13’üncü dakikasında girdiği ikili mücadelede gözüne darbe alan Kadıköyspor’dan Serkan sahayı acılar içinde terk etti. Gözü moraran Serkan mücadele sırasında kör olabilirdi. Kadıköyspor’dan Serkan’ın yaşadığı bu talihsiz sakatlığın ardından genç futbolcu Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırıldı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9602 TL 6.9324 TL
Euro
EURO
8.1751 TL 8.1424 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA