Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 18.02.2020 SAAT 15:56:23
Advert
 

Genç Oyuncudan Üzen haber! Payitaht Çekimlerinde Attan Düştü

Türkiye'nin en çok izlenen dizilerin başında gelen Diriliş Ertuğrul’da Çavdar Obası'nın beyi Aliyar Bey'i canlandıran ve geçtiğimiz günlerde TRT’de yayınlanan Payitaht Abdulhamid dizisine bomba gibi bir giriş yapan Cem Uçan’dan üzücü bir haber geldi. Uçan’ın film setindeki bir at sahnesinde düşmesi sonucu kolunu kırdığı öğrenildi.
Genç Oyuncudan Üzen haber! Payitaht Çekimlerinde Attan Düştü
rek

Abbas ÇAKAR  -Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan, TRT’de ki Payitaht Abdulhamid dizisine geçtiğimiz günlerde dahil olan olan Cem Uçan,  Serhafiye Ahmed Celaleddin Paşa karakteriyle  Diriliş Ertuğrul dizisinde olduğu gibi  bu dizide de  milyonların beğenisini kazandı.  Şubat ayında dahil olduğu  Payitaht Abdulhamid dizisinin çekimleri esnasında  geçtiğimiz  günlerde üzücü bir olay  oldu. Diziye yeni katılan  Uçan,  at sırtındaki bir sahne  çekilirken dengesini kaybederek yere düştüğü ve  kolu ile  belinde de küçük bir kemiğin kırıldığı öğrenildi. Genç oyuncunun başına  gelen  üzücü olay ise, bir çok dizide    rol alan  Kocaeli Karamürselli olan ve  yerel bir gazetede  spor yazarı olarak  çalışan  Gökhan Beşiktaş’ın yaptığı paylaşım ile öğrenildi. Bağcılar Medipol  Mega Üniversite Hastanesinde tedavi gördüğü öğrenilen Uçan’ın önümüzdeki  günlerde setlere geri dönmesi bekleniyor.

 

Cem Uçan Kimdir?
Cem Uçan 12 Ağustos 1976 yılında istanbul da doğmuştur. 40 yaşında olan başarılı oyuncu bugüne kadar bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Üniversite mezunu olan başarılı oyuncu dizide de  ilim sahibi bir karakteri canlandırmaktadır. Daha önce  sporla da ilgilenmekte olan Cem Uçansahalarda  maçlara çıkmıştır. Cem Uçan ilk olarak 2012 yılında Acayip Hikayeler adlı TV dizisiyle oyunculuğa başlamış ve daha sonra ise, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Küçük Kıyamet, Kurtlar Vadisi, Nizama Adanmış Ruhlar, Sungurlar ve Filinta dizilerinde rol almıştır.  Tanınması ise Filinta dizisinde canlandırdığı Bıçak Ali karakteri ile olmuştur. Son olarak da Diriliş Ertuğrul dizisinde,  Aliyar Bey  karakterini canlandırmıştır.

 

Dizide  canlandırdığı Ahmet Celalettin Paşa kimdir?
Abdülhamid’in güvenini kazanarak serhaye (baş istihbaratçı) oldu. Mısır ve Avrupa’ya kaçmış Jön Türklerin faaliyetlerini izlemeye ve önlemeye çalıştı. Daha sonra Contraxeville'de yaptığı antlaşmayla bir grup Jön Türk'ün İstanbul'a dönmesini ve bazı Jön Türk gazetelerinin kapatılmasını sağladı. Sultan'ın vaatlerini tutmadığını görünce muhalefete geçti. Paris'e yerleşerek Jön Türkler'i maddi bakımdan destekledi. Sultan II. Abdülhamid’e ihanet ederek, ona suikast düzenlemek amacıyla cemiyet kurdu. İstanbul'a fedai sokmaya çalıştı. 

 

 

 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitpayitahtCem Uçan
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0778 TL 6.0536 TL
Euro
EURO
6.5813 TL 6.5550 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA