Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 18.02.2020 SAAT 00:59:00
Advert
 

İzmit MTAL'den öğrencilere ödül

İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından yaklaşık 3 yıl önce başlatılan “Ayın Örnek Öğrencisi” uygulaması kapsamında bu ay çalışkanlığı ve örnek davranışlarından dolayı 9 öğrenciye kitap hediyeleri ve başarı belgeleri verildi
İzmit MTAL'den öğrencilere ödül
rek

Arif BULUT - İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından önceki yıl başlatılan “Ayın Örnek Öğrencisi” uygulaması kapsamında bu ay çalışkanlığı ve örnek davranışlarından dolayı 9 öğrenci  Taha Yasin Turgut, Yunus Okan Akar, Buse Opçin, Samet Aslantaş, Ebru Akyıldız, Berkay Uçar, Yakup Aktaş, Muhammed Karagöz ve Orhan Turanbatumlu’ya kitap hediyeleri takdim edildi. 

 

GENİŞ KATILIM
Okul yemekhanesinde düzenlenen programa  İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Aktaş,  programın onur Konuğu Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Öğretim Üyesi ve aynı zamanda  Uzunçiftlik Nuh Çimento Meslek Yüksek Okulu Müdürü olan Prof. Dr. Engin Özdemir, Maarif Müfettişleri Necmettin Zorkul ve Tuncay Ayhan, İZSANDER Başkanı Halil Atay, öğrenciler ve aileleri katılım gösterdi.

 

EĞİTİM EŞİKTEN BEŞİĞE KADAR 
İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Aktaş programda yaptığı konuşmada, “3 yıldır ayın yıldzı öğrencileri törenini gerçekleştiriyoruz.  Eğitim eşikten beşiğe süren bir süreçtir. Öğrenim ise okul formatı içerisinde yapılan şeydir. Önemli olan şey eğitim sürecidir. 9 öğrencimizi bugün onurlandıracağız.  Hedefimiz öğrencilerimize daha iyi çalışma ortamı sağlamaktır” dedi. 

 

İLERİYE BAKMAMIZ LAZIM
Müdür Aktaş’ın ardından söz alan programın onur konuğu Uzunçiftlik Nuh Çimento Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Engin Özdemir, “Bende bu okulun bir mezunuyum. 1987’de elektrik bölümünden mezun oldum.  Bu okulun mezunu olmaktan büyük gurur duyuyorum. Gelişmiş ülkeler mesleki ve teknik eğitimde çok güçlüdür. Kocaeli gerçekten çok önemli bir bölge. Türkiye sanayi üretiminin yüzde 14’ü Kocaeli’de.  Öğrencilerimizi ve velilerimizi tebrik ediyorum.  Sanayi bizden nitelikli eleman bekliyor. İleriye bakmak lazım” diye konuştu. 

Bu haber eklendi
İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Eğitim haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0551 TL 6.0309 TL
Euro
EURO
6.5651 TL 6.5389 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA