Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 28.02.2020 SAAT 20:37:24
Advert
 

Hürriyet’ten anlamlı çağrı

İzmit Belediyesi Başkanlığı görevine dün itibariyle resmen başlayan Hürriyet tebrik çiçekleri yerine ÇYDD ve Otistik Çocuklar için bağış çağrısında bulundu
Hürriyet’ten anlamlı çağrı
rek

Boran KAYALAR  -İzmit Belediye Başkanlığı koltuğuna oturarak görevine başlayan Fatma Kaplan Hürriyet, 'tebrik çiçekleri yerine ÇYDD ve Otistik Çocuklar için bağış yapılması' çağrısında bulundu.


ÇYDD ve OTİSTİK ÇOCUKLARA BAĞIŞ
İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, kendisine tebrik için getirilecek olan çiçekler yerine ÇYDD Kocaeli Şubesi ve Kocaeli Otistik Çocuklar Derneği’ne bağışta bulunmasını istedi.Konuyla ilgili açıklamada bulunan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet,  “İzmit Belediye Başkanlığı görevine seçilmem dolayısıyla, kutlama amacıyla çiçek göndermek isteyen değerli İzmitlileri, bunun yerine ÇYDD ve Otistik Çocuklar Derneği bağış hesabına bağışta bulunmalarını rica ve davet ediyorum” dedi.


İzmit Belediyesi Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in bağış yapılması çağrısında bulunduğu dernekler ve hesap numaraları şu şekilde;


ÇYDD Kocaeli Şubesi İş Bankası Hürriyet Şubesi Bağış Hesabı: 2409-62672
IBAN: TR810006 4000 0012 4090 062672


Kocaeli Otistik Çocuklar Derneği Kocaeli İş Bankası/Hürriyet Şubesi Bağış Hesabı
IBAN: TR 69 0006 4000 0012 4090 0638 58

 

 

 

 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitfatma kaplan hürriyetHürriyet’ten anlamlı çağrı
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.2465 TL 6.2216 TL
Euro
EURO
6.8819 TL 6.8544 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA