Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 26.09.2020 SAAT 17:08:48
Advert
 

CHP'de tansiyon yükseldi

CHP'de tansiyon yükseldi
Advert

CHP 36. Olağan İl Kongresi’de tansiyon yükseldi. Blok liste ile çarşaf liste kararı aşamasında çıkan tartışmalarda oylama sonucunda kongrenin blok liste ile gerçekleşeceği açıklanınca ortalık karıştı

Emre ARKIN - CHP 36. Olağan İl Kongresi’nde tansiyon yükseldi. Divan Başkanı Engin Özkoç, blok liste ile çarşaf listeyi oyladı. Oylama sonucunda blok liste isteyenlerin sayısı çarşaf liste isteyenlerden fazla olduğu açıklanarak seçime blok listeyle gidileceği açıklanınca ortalık karıştı. Partililer, oy kullanmak için parmak kaldıranların delege olup olmadığının bile bilinmediği ve sayımın usullere uygun yapılmadığı konusunda eleştirilerde bulundu. Tartışma bir anda alevlendi ve Yurdagül ile beraberindeki partililer sahnenin önüne gelerek Özkoç’a tepkilerini yükseltti. İlerleyen dakikalarda tansiyon iyice yükselince karşı çıkanları sakinleştirmek isteyen partililer ile tartışma yaşandı. Ortalık yatışınca delege olmayanlar salondan çıkarıldı. Blok istemeyen partililer 'hak hukuk adalet' diyerek slogan attı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA