Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 09.07.2020 SAAT 11:58:44
Advert
Advert Advert
 

Saadetli gençlerden teşekkür yemeği

Saadet Partisi İl Gençlik Kolları seçim sürecinde üstün gayret ve azim gösteren teşkilat mensuplarıyla Teşekkür ve Planlama yemeğinde bir araya geldi.
Saadetli gençlerden teşekkür yemeği
Advert

Lastik-İş sosyal tesislerinde gerçekleştirilen programa Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcıları Cebrail GÜMÜŞ ve Muhammed Emin KAYA katılım sağladı. Program, Gençlik Kolları İl Başkanı Latif Gökhan DURTAŞ ‘ın açılış konuşması ile başladı. Seçim sürecindeki üstün gayretlerinden ötürü teşkilat mensuplarına teşekkürlerini ifade ederek sözlerine başlayan Durtaş “ Bu seçimler göstermiştir ki artık lafla peynir gemisinin yürütüldüğü, yalan yanlış söylem ve iftiralarla insanların kör edildiği, çeşitli algı operasyonlarıyla hak ve hakikatin gizlendiği bir dönem artık geride kalmıştır. Çatışmadan kin ve nefretten beslenen bu politika anlayışı itibar kaybetmiştir, milletimizin gözünden düşmüştür. “ dedi.  

 

2023 ve 2024 Seçimleri 

Gelecek seçimlerin detayları ile ilgili bilgi veren Durtaş “ Önümüzdeki 2023 ve 2024  secimleri gençlerin secimi olacaktır. 6 milyon yeni secmen gencimizin desteğini alan bu seçimleri kazanacak, ipi göğüsleyecektir. Bu ortamda gençler olarak bizler diyoruz ki; biz ne havuz medya, ne de Kralcı anlayışla kanmayız, kandırılmayız! Dijitalleşen ve globalleşen dünya da artık doğruluğun dönemi başlamıştır. Ancak hak ve hakikatı konuşan, basķı ve korku değil, özgürlük ve istişare  diyen, fikre saygı duyan, cumhurun yönetimi ancak cumhuru kucaklayarak olur anlayışı ile bu ülkeyi yönetiriz, yönettiririz.” dedi.

 

Çeşitli Katılımcıların konuşmaları ve önümüzdeki seçimlerin planlama  istişareleri ile devam eden program,  düzenlenen Takdir Belgelerinin takdimi ile tamamlandı.

Bu haber eklendi
Saadet PartisiGençlik Kolları Genel Başkan Yardımcıları Cebrail GÜMÜŞMuhammed Emin KAYA
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8750 TL 6.8475 TL
Euro
EURO
7.7563 TL 7.7254 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA