Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 22.09.2020 SAAT 14:58:43
Advert
 

Anne De Boolum Bi Şey Olmaz

Kocaeli Üniversitesi öğrencilerinin bahar şenliği talebine, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'ten destek mesajı geldi
Anne De Boolum Bi Şey Olmaz
Advert

Türkiye'de birçok üniversitede her yıl düzenlenen bahar şenlikleri Kocaeli'de son 5 yıldır yapılmıyor. Kocaeli Üniversitesi öğrencileri, bahar şenliği istiyor. Öğrenciler, soyal medyadan başlattıkları kampanyayla şehri yöneten herkesi bu çağrıya kulak vermeye davet etti. İlk destek ise İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'ten geldi.

 

"BAHARI BİRLİKTE KUTLAMAYA HAZIRIZ"

Hürriyet, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Öğrencilerimizin bahar şenlikleri talebini bugün sayın rektörümüze ilettim. Sayın Hülagü, Ramazan ayı sonrasında dedi. Umarım olur. Olmazsa, İzmit Belediyesi olarak biz hazırız gençler. Seve seve sizleri İzmit'te ağırlarız ve baharı birlikte kutlamaya varız" dedi.

 

"UTANMASAM ANNE DİYECEĞİM"

Başkan Hürriyet'in sosyal medya hesabında öğrencilere vermiş olduğu müjdeli haberin ardından 'İzmit Boolum' isimli Twitter kullanıcısının, "Utanmasam anne diyeceğim" şeklindeki cevaba esprili bir dilde yanıt veren Hürriyet, "De boolum! Bi şey olmaz" ifadelerini kullandı. Hürriyet'in bu yanıtı kısa süre içerisinde bir çok beğeni aldı.

 

İşte o diyalog:

 

 

Bu haber eklendi
Kocaeli Üniversitesiİzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Genel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5970 TL 7.5667 TL
Euro
EURO
8.9725 TL 8.9367 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA