Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 22.09.2020 SAAT 14:17:30
Advert
 

MHP’ye Özlü Teşekkürü

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve yönetimi, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Başiskele Belediye Başkanı seçilen Yasin Özlü’ye hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Özlü, MHP’ye teşekkür etti
MHP’ye Özlü Teşekkürü
Advert

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü ve yönetimi, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Başiskele Belediye Başkanı seçilen Yasin Özlü’ye hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Yasin Özlü, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Aydın Ünlü ve yönetimiyle birlikte ilçe başkanlarını makamında konuk etti. “Cumhur İttifakı'nı sandıkta birinci yapan milletimize şükranlarımızı sunuyoruz” diyerek ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özlü, “Cumhur İttifak’ı olarak ilimizde ve ülke genelinde başarılı sonuçlar çıkardığımızı düşünüyorum. Bu başarı tüm AK Parti ve MHP teşkilatlarının uyumlu çalışması ile oldu” dedi.

 

TEŞEKKÜR ETTİ 
MHP Başiskele İlçe Teşkilatı’nın da kendilerine çok büyük destek verdiğini ifade eden Başkan Yasin Özlü, desteklerinden dolayı tüm MHP teşkilatlarına teşekkür etti. Özlü, “Önümüzdeki süreçte ilçemize en iyi hizmeti vermek için hep birlikte gayret göstereceğiz” diye konuştu. Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü ise, “Cumhur İttifakı’na Kocaeli’den çok önemli desteği verdik ve alnımızın akıyla bu seçimin kazananı olduk. Yasin Özlü’ye yeni görevinde başarılar dileyen Aydın Ünlü, “Ülkemizin 2023 ve 2071 hedeflerine yine hep birlikte yürüyeceğiz” dedi.

 

Bu haber eklendi
Aydın ÜnlüYasin Özlü
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Genel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5970 TL 7.5667 TL
Euro
EURO
8.9725 TL 8.9367 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA