Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert
TARİH 25.05.2020 SAAT 21:42:35
Advert
Advert Advert
 

Necmeddin Hoca Adına Kütüphane

Çalışkan ve dürüst kişiliğiyle tanınan Necmeddin Kuyucu, 2 Nisan 2019 tarihinde, Gebze Atatürk Anadolu Lisesi’nde müdür yardımcılığı görevindeyken bıçaklı saldırı sonucu şehit edilmişti.
Necmeddin Hoca Adına Kütüphane
Advert

Necmeddin Kuyucu’nun adının yaşatılması, yirmi yıllık emeğine ve hatırasına sahip çıkılması adına  Büyükşehir Belediyesi, sosyal sorumluluk projesi başlatıyor.
Bu yılki Kocaeli Kitap Fuarı kapsamında, “Gençler, Elinizden Gelen Kitap Olsun” kampanyasıyla şehit öğretmen Necmeddin Kuyucu adına yürütülecek kitap bağışı kampanyasıyla binlerce kitaptan oluşan bir kütüphane kurulması hedefleniyor.

Bu haber eklendi
Necmeddin Kuyucukocaeliizmit
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA