Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 22.11.2019 SAAT 05:12:15
Advert
 

Sarıbay istiyorsa TKP ve HDP ile masa kursun

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay’ın kendisi hakkında, “Yavru İktidar, AK Parti’ye yaranmaya çalışıyor” şeklindeki söylemlerine yanıt veren MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Sarıbay çok istiyorsa alsın bir yanına TKP’yi, bir yanına da HDP’yi kendi masasını kursun” dedi
Sarıbay istiyorsa TKP ve HDP ile masa kursun

Arif BULUT  -MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, gazetemize gerçekleştirdiği ziyarette kendisiyle ilgili açıklamalarda bulunan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay’a yanıt verdi. Ünlü, “Ben daltonlar söylemimde Cengiz Sarıbay’ı ayırmıştım. O saygın bir isimdir onu kastetmiyorum demiştim. Ben onu daltonlardan çıkarmıştım ama o kabul etmiyorsa onun bileceği iş. MHP İl Başkanına kimse ‘Dilini yumuşat’ diye bir şey söylemedi, söyleyemez de. Ben tecrübeli bir il başkanıyım. Nerede, ne söyleyeceğimi, kime ne söyleyeceğimi iyi bilirim” dedi. 

 

PAZARLIK YAPMADIK
“Herkes kendi takdirini yapar” diyen Aydın Ünlü konuşmasını, “AK Parti’ye yarandığımın söylenmesi abesle iştigaldir. Onların yaptığı pazarlığı biz yapmadık. Onlar gelecekleri için planlar yaptılar ama biz şartsız bir şekilde Cumhur İttifakı çerçevesinde AK Parti ile bir araya geldik. Biz Cumhur İttifakı’na sahip çıktık. Biz çalıştık ve kazandık” dedi. Cengiz Sarıbay’ın il başkanları masası ile ilgili olarak söylediği sözlerini de değerlendiren Ünlü, “Cengiz Sarıbay çok istiyorsa alsın bir yanına TKP’yi, bir yanına da HDP’yi kendi masasını kursun. Kocaeli’de şu anda bir masa yok da onu davet eden de yok zaten” ifadeleriyle sözlerini sonlandırdı. 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitaydın ünlücengiz sarıbay
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7084 TL 5.6856 TL
Euro
EURO
6.3256 TL 6.3003 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA