Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 06.07.2020 SAAT 11:17:39
Advert
Advert Advert
 

Minibüsçülerde Kongre Heyecanı

S.S.İzmit 5 Nolu Minibüs ve Otobüsçüler Kooperatifi genel kurulu Mevlana Kültür Merkezi’nde başladı. Kongrede mevcut başkan Lokman Aydemir, Mustafa Kurt ve Niyazi Yağız başkanlık için yarışıyor.
Minibüsçülerde Kongre Heyecanı
Advert


Arif BULUT - S.S.İzmit 5 Nolu Minibüs ve Otobüsçüler Kooperatifi genel kurulu Mevlana Kültür Merkezi’nde başladı. Kongrede mevcut başkan Lokman Aydemir, Mustafa Kurt ve Niyazi Yağız başkanlık için yarışıyor. 470 üyenin oy kullanma hakkı bulunduğu kongre Kongrede 9 yönetim ve 3 denetim kurulu üyesi belirlenecek. Genel kurulda mevcut başkan Lokman Aydemir, Aydemir’in yönetiminden istifa eden Mustafa Kurt ile geçtiğimiz dönem aday olan ve seçimi kaybeden Niyazi Yağız kozlarını paylaşacak.  


LOKMAN AYDEMİR’İN YÖNETİMİ
Yönetim Kurulu: Lokman Aydemir, Ethem Yücel, Osman Erdoğan, Ekrem Hacıoğlu, Serdar Barutçu, Suat Gülkan, Recep Önal, Cemil Şahin, İrfan Sezen.
Denetim Kurulu: Mehmet Haskul, Fatih Gürkaş, Mehmet Birlik.


NİYAZİ YAĞIZ’IN YÖNETİM
Yönetim Kurulu: Niyazi Yağız, Hasan Pehlivanoğlu, Hasan Duymuş, Bilal Çelik, Ali Demirci, Tarık Aykutalp, Erdoğan Özler, Metin Sancak, Gürkan Aktaş.
Denetim Kurulu: Ersin Arguner, Hamit Fennibay, Turhan Karakaya. 


MUSTAFA KURT'UN YÖNETİMİ
Yönetim Kurulu : Göksel Taşkıran, Mehmet Çeliksoy, Vahdettin Sedef, Alibey Akyıldız, Murat Altunay, Zikrullah Aktop, Çetin Kurt, Eşref Üstüntaş,


DENETİM ASİL
Yüksel Kılıç, Yılmaz Kaymak,Osman Acar,

Bu haber eklendi
KocaeliİzmitS.S.İzmit 5 Nolu Minibüs ve Otobüsçüler KooperatifiLokman AydemirMustafa KurtNiyazi Yağız
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA