Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 06.07.2020 SAAT 12:58:43
Advert
Advert Advert
 

Öğrenciler Hastalara Umut Işığı Oldu

İl genelindeki 4 farklı hastanede, 12 hafta boyunca, toplamda 960 hastayı ziyaret eden Kocaeli Üniversitesi Gazanfer Bilge MYO öğrencileri, hastalara adeta umut ışığı oldu
Öğrenciler Hastalara Umut Işığı Oldu
Advert

 

Kocaeli Üniversitesi Gazanfer Bilge MYO öğrencileri, Öğretim Görevlisi Oğuz Yavuzyılmaz koordinatörlüğünde ''Umut Işığım'' adını verdikleri geleneksel projelerini gerçekleştirdi. Öğrenciler zorlu bir süreçten geçen, moral ve motivasyona ihtiyaç duyan bireylere destek olmak ve bir nebze de olsa yalnız hissetmelerini engellemek için harekete geçti. Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Onkoloji Servisi yetişkin bölümünde, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi çocuk bölümü ve 4 farklı hastanede, 12 hafta boyunca, toplamda 960 hastayı ziyaret ettiler.

 

DEVAM EDECEK
Öğrenciler projelerine destek veren birçok gönüllü ile beraber çocukların hastanede bulundukları döneme dair eğlenceli birkaç anı biriktirmelerini sağlamaya çalıştı. Çocuklarla birlikte oyunlar oynadılar, şarkılar söylediler, komik yüz boyama etkinlikleri yaptılar ve onlar için aldıkları hediyeleri verdiler. Yaşama değer katarak hem yetişkin hem de minik kalplere dokunmak istediler. Kocaeli Üniversitesi Gazanfer Bilge MYO öğrencileri, geleneksel hale getirdikleri bu projeyi tekrardan hayata geçirmiş olmanın önemini, yaptıkları ziyaretlerden aldıkları geri dönüşlerle bir kez daha anladıklarını ve her dönem aynı şekilde ziyaretlerini devam ettireceklerini dile getirdiler.

 

Bu haber eklendi
Kocaeli Üniversitesi Gazanfer Bilge MYOKocaeliİzmit
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA